Fuente
Кафе Ан🤵♂️|| Project Sekai українською | Цей рік вже скоро мине, тому підведемо підсумки скільки всього вийшло ...
275 Vistas/Alcance
2025-12-31 19:04
Mensaje №6014
Цей рік вже скоро мине, тому підведемо підсумки скільки всього вийшло на Кафе Ан і подякуємо нашим адмінчикам 🥰Кількість новин: Дуже багато, я не вмію стільки рахувати, тому дякуємо Юі та Мафу за тяжку працю!К-ість перекладів (по категоріях): •○ Цьогоріч перекладів пісень вийшло аж 54! За це ми можемо і маємо подякувати Оззі та Енанан (і трошки Сіріусу, Іллюмі та Христі, яка монтувала деякі з них) •○ Подій вийшло 16! За це ми маємо подякувати Енанан, Хікеру, Пасьянс, Оззі та Іллюмі •○ Карток — 33 штучки! Над ними старалися Енанан та Іллюмі •○ Ванком цьогоріч взагалі не перекладали o((⊙﹏⊙))o. •○ Йонком вийшло в нас 18! За їх переклад потрібно дякувати Енанан, Апельсинці, Відзерк та Іллюмі •○ Також, на каналі виходило Життя Леонід — аж цілих 8 постів! •○ Діалогів цьогоріч у нас 11! За них варто подякувати Христинці та Іллюмі —> За переклади також треба дякувати нашим редакторам: Пасьянс, Солі та Ані <— ЗАГАЛОМ: 140 перекладів цього року(❁´◡`❁)Стикери: вийшло аж 28 паків! За них дякуємо Каіне, Юі та Апельсинці🤯Емоджі: 12 пакунків! За них дякуємо ВідзеркОкрім цього всього є деякі інші регулярні(по можливості)рубрики, які ви можете глянути у нашій навігації. Для пошуку потрібного вам перекладу ми створили навігацію в документі, до якої ви маєте вільний доступ *флірті фейс*Також під кінець року в нас пожвавилася робота тік току завдяки Мако і Шіфуку, тому підіть гляньте та поширте. З нашого колективу багато хто пішов, та ми продовжували свою роботу і набрали нових людей! Тепер наш колектив повний робочих рук і ми на деякий час закрили набір (це не значить, що ви не можете до нас доєднатися *флірті фейс*)Отже, з прийдешнім Новим роком вас, діточки і платники податків! 𖠋 Кафе Ан 𖹭 ˎˊ˗ | ⤷ Підтримати проєкт ᯓᡣ𐭩๋࣭⭑╰┈➤ Зарядити канал ᝰ.ᐟ ₊⊹