Fuente
Василівська Перша | Сьогодні у КЗ «Василівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №1» ВМ...
57 Vistas/Alcance
2026-05-29 10:11
Mensaje №6109
🔔 Сьогодні у КЗ «Василівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №1» ВМР ЗО пролунав особливий Останній дзвоник — сповнений теплих слів, щирих емоцій та світлих спогадів. Навчальний рік був непростим, але попри всі виклики наші учні наполегливо навчалися, досягали успіхів, брали участь у конкурсах, проєктах і шкільних заходах, тож сьогодні ми з гордістю підбили підсумки ще одного року, сповненого праці, здобутків і віри в майбутнє. Особливу подяку висловлюємо начальнику Василівської міської військової адміністрації Сергію Анатолійовичу Каліману за теплі слова привітання, підтримку та натхненні побажання, які стали приємною частиною нашого святкового дня. Приємним подарунком для усіх стало відеозвернення українського поета, репера, військовослужбовця та волонтера Артема Лоїка, який надихнув молодь вірити у себе, любити Україну та впевнено йти до своєї мети. Зворушливими стали виступи учнів першого класу, четвертокласників, дев'ятикласників та випускників 11-х класів. У цей день звучали слова вдячності вчителям, батькам, класним керівникам, а також спогади про перші уроки, шкільні відкриття та дружбу, яка назавжди залишиться у серцях дітей. Особливі слова подяки нашим Захисникам і Захисницям, завдяки яким українські діти мають можливість навчатися, творити та будувати свої плани на майбутнє. Дорогі випускники! Нехай останній шкільний дзвоник стане для вас початком нових можливостей, сміливих рішень і великих звершень. Пам’ятайте: двері рідної школи завжди залишатимуться для вас відчиненими. Бажаємо всім учням мирного, сонячного та безпечного літа, яскравих канікул і незабутніх вражень!💙💛 Разом навчаємося. Разом мріємо. Разом наближаємо Перемогу.#ОстаннійДзвоник2026 #Випуск2026 #ВасилівськаШкола1