Fuente
Василівська Перша | Пам’ятаємо разом…У КЗ «Василівська ЗОШ І–ІІІ ступенів №1» відбулася он...
66 Vistas/Alcance
2026-04-24 15:39
Mensaje №5798
🕯 Пам’ятаємо разом…У КЗ «Василівська ЗОШ І–ІІІ ступенів №1» відбулася онлайн-лінійка для учнів 2–6 класів «Чорнобиль — пам’ятаємо разом», присвячена 40-м роковинам однієї з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства. 26 квітня 1986 року вибух на Чорнобильській АЕС назавжди змінив долі тисяч людей. Радіаційне забруднення охопило великі території, змусивши людей залишити свої домівки. Та ціною власного життя і здоров’я ліквідатори зупинили поширення ще більшої біди. Під час онлайн-зустрічі учні дізналися про причини та наслідки аварії, говорили про героїзм ліквідаторів, значення зони відчуження сьогодні та важливість відповідального ставлення до природи й безпеки. Діти виконували інтерактивні вправи, обговорювали правила поведінки в небезпечних ситуаціях і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Наприкінці заходу учні здійснили віртуальну подорож — відвідали 3D-тур містом Прип’ять, що дало змогу краще відчути масштаб трагедії та побачити, якою вона залишилася в пам’яті часу. Чорнобиль — це біль, що не згасає… і водночас нагадування для всіх поколінь про ціну людських помилок і силу людської відваги 💛#Чорнобиль40 #ПамятаємоРазом #ВасилівськаЗОШ1