Fuente
Bystriievska | Рівно рік назад 1.06 запустила перший інтенсив, чесно кажучи сама не о...
2 100 Vistas/Alcance
2025-06-03 17:38
Mensaje №3508
Рівно рік назад 1.06 запустила перший інтенсив, чесно кажучи сама не очікувала, що одразу прийде 500 людей. Радість змінилась тривогою. На всіх процесах я була сама, тому коли на моєму вебінарі в зумі на перших хвилинах прийшло повідомлення, що дозволено участь тільки 100 людям я, здається, посивіла, розгубилась, але продовжила. Деякі дівчата спеціально відмінили роботу, хтось покликав няню дитині… це був фейл для мене. Взагалі було складно пропустити через себе енергію 500 людей! тільки уявіть їх візуально. Виявилось, що мій резервуар не витягує. В той місяць я купила машину, але посипалась спина і я не могла на ній їздить, точніше їздила через біль. Привіт психосоматика 🤗Останній раз вебінар проводили професійно в студії, в мене зʼявився проджект менеджер і ще допомога в команді. + сама я зміцніла і набралась опор. Це я до того, що всі з чогось починають, необовʼязково одразу все ідеально. Якщо є ідея - спробуйте! Ви нічого не втрачаєте, як максимум відмінусуєте одну з гіпотез. І скільки всього може змінитись за рік. Що буде 1.06.2026? Who knows