Fuente
BurBuzz | ️Яке ж все-таки парадоксальне в нас суддівство... В пʼятницю в грі «Ол...
3 410 Vistas/Alcance
2026-03-08 18:37
Mensaje №1225
🤯🖥️Яке ж все-таки парадоксальне в нас суддівство... В пʼятницю в грі «Олександрії» і «Шахтаря» купа суперечливих моментів, однак ВАР чомусь дивним чином взагалі не втручається...📹Сьогодні центральний матч туру, і що не епізод — арбітр Балакін йде до монітору. Навіть коли знаходиться в кількох метрах від епізоду. На його очах падає Бражко, триває атака і забивають гол, однак судді навіщось треба знайти причину його скасувати. На мій субʼєктивний погляд, зараховувати це взяття воріт мало більше підстав, аніж згодом призначати пенальті у ворота «Динамо». А так складається враження, що Балакін виправляв власну ж помилку…👀Потім Крушинський контактує з ногою Волошина в штрафному — свисток і ВАР мовчать. Згодом взагалі треш — Біловар не встигає за мʼячем і прямою ногою влітає в Емерллаху. Але для Балакіна вступають в силу нові правила ФІФА — якщо фолив зять президента клубу, то в такому випадку це навіть не жовта картка. А по-хорошому там червона справедливо мала бути 🟥 💯Зате все чітко буде завтра у Рівному. Там на матчі «ЛНЗ» вкотре працюють львівські наглядачі. Щоб підстрахувати і підказати бригаді арбітрів, як і кого треба правильно судити. І що «ЛНЗ» ображати не можна.В такій парадигмі суддівського свавілля і живемо…🎙 ДИВИТИСЬ ПОДКАСТ ▶️▶️▶️📱Telegram 📱YouTube 📱TikTok❗️💬 НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ