Fuente
Crypto Bulka | NFT мертві чи буде друге життя?🍒SEC офіційно заявила, що NFT це не цін...
10 200 Vistas/Alcance
2026-03-19 11:36
Mensaje №1364
NFT мертві чи буде друге життя?🍒SEC офіційно заявила, що NFT це не цінні папери, а просто цифрові колекційні предмети. Мені стало цікаво, тож я почав розбиратися.Раніше була велика невизначеність:чи можуть NFT бути інвестиціями і проекти притиснуть регуляцією. Через це багато хто просто боявся заходити в цю тему.Зараз стало простіше:- NFT більше не виглядають як цінні папери- менше ризиків для проєктів і команд- більше шансів, що у ринок зайдуть великі брендиІ наче це все круто, але навіщо?😄NFT у тому вигляді, як ми їх памʼятаємо (картинки за мільйони) вже фактично померли. Хайп 2021 року не повернеться просто так.Зараз питання вже не в хайпі, а в реальному використанні. Ринок починає рухатись у сторону практичних кейсів наприклад: NFT у іграх, доступ до сервісів, комʼюніті або цифрові активи від брендів. Тобто акцент зміщується з перепродажу на користь.Якщо ця модель реально почне розвиватися, то NFT можуть отримати друге життя, але вже без дикого росту, а більш поступово. Це вже не історія про швидкі ікси, а про довший розвиток і реальне застосування.😌Я думаю, ми ще повернемось до цього питання. Поки що треба просто подивитись, як це буде працювати на практиці.