Fuente
Будда в Конгресі | День знань завжди якось сприймаю по-особливому. Спочатку як учень чи с...
859 Vistas/Alcance
2025-09-01 19:34
Mensaje №3330
📚День знань завжди якось сприймаю по-особливому. Спочатку як учень чи студент, потім вже як викладач (хоча працюючи викладачем з процесу власного навчання також ніколи не виходиш - такий вже приємний бонус до професії!).В одному я переконався повністю і твердо - цей день не стільки про ритуально-обрядову складову початку навчального року, він загалом про освіту та її важливість. Він про те саме розуміння, що на освіті тримається все інше, адже вона і є узагальненим та систематизованим досвідом всього іншого.Два роки тому я тут розвів маленьку філософську рефлексію, що професія передачі знання - одна з основ цивілізації як такої. Сьогодні ж трохи практичніше підійду до цього - викладання є частиною виживання народу, спільноти, цивілізації, бо без нормального нового покоління та його перспектив нема жодного майбутнього як такого.Вдячний рідній Скандинавській гімназії за шкільні роки, Інституту міжнародних відносин КНУ за студентські роки, і чудовій вже рідній Кафедрі міжнародних відносин НаУКМА за найкращий досвід викладання!👨🎓