Fuente
спогади | ненависть до світу та оточуючих. чому так гучно сміється сусід? чому л...
269 Vistas/Alcance
2025-11-27 23:59
Mensaje №4926
ненависть до світу та оточуючих. чому так гучно сміється сусід? чому люди навколо дивляться на мене осуджуючи? ненавиджу це все так сильно, наче отримав низький бал з математики у класі 5-6. наче крейда життя зламалась і знову з провиною подивлюсь на вчителя української мови, мабуть цей погляд не покидає мене шостий день. як сказати, що болить всередині щось. наче прийом шкільного психолога у класі 8, коли думки почали зсередини зʼїдати, але на листі напишу, що почуваюсь відмінно. у мене немає страхів, немає вічних голосів, не існувало проблем і ніколи не думав, щоб дати вічну тишу голові. покажу тобі героя вкотре, на твоєму обличчі знову емоція огиди. я дивлюсь на себе в дзеркалі і тим самим поглядом шліфую своє тіло та обличчя, хоча з останнього разу, коли був найкращим минуло півгодини. два роки назад зі мною говорили стіни та я чув незнайомий шепіт перед сном, сидячи самотньо вдома, доносились до мене розмови з кухні. дивно. тепер зі мною не говорить навіть мій сусід. розділи зі мною думки, які так страшно пустити назовні, які тривожно одна за одною заглушують слова улюбленої пісні.