Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БРИГИНЕЦЬ🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

БРИГИНЕЦЬ🇺🇦

@bryhynets
Número de suscriptores: 25 466
Fotos: 2,090
Videos: 709
Enlaces: 4,210
Descripción:
Гострі коментарі, креативна аналітика, відверті оцінки від журналіста, аналітика і колишнього нардепа і журналіста: Щодо співпраці @ot_otozh Мої сторінки ще: https://youtube.com/@o.bryhynets https://twitter.com/bryhynets https://m.facebook.com/bryhynets
Fuente

БРИГИНЕЦЬ🇺🇦 | Спочатку подивіться відео внизу, а потім читайте текст. Він, як доповн...

Logotipo de la comunidad de telegram - БРИГИНЕЦЬ🇺🇦 БРИГИНЕЦЬ🇺🇦 @bryhynets
4 500 Vistas/Alcance 2025-07-01 15:48 Mensaje №29704
🌀 Спочатку подивіться відео внизу, а потім читайте текст. Він, як доповнення для нашого гурту.Так от, формула тристоронніх переговорів (як її зараз озвучив Кіт Келлог) означає нову архітектуру — не "Київ проти Москви за посередництва США", а США як рівноправна сторона на переговорах. Що це змінює:🔺 1. Це не медіація, а конфігураціяТристоронні переговори = три суб'єкти, які мають власні інтереси, власні вимоги, і власну відповідальність за результати.США не просто організатор і не адвокат Києва, а гравець, який:може впливати на хід війни,виставляє умови обом сторонам,і приймає рішення, які безпосередньо змінюють динаміку (санкції, постачання, гарантії).🔺 2. Москва й Київ мусять домовлятись і з ВашингтономЦе виключає Європу з центрального процесу.Це дисциплінує Кремль, бо той не може імітувати "мирні ініціативи", ігноруючи США.Це ставить Зеленського в незручне положення, бо йому доведеться відповідати на незручні запитання з Вашингтона напряму.🔺 3. Це натяк на нову "Міні-Ялту" — але без ЄвропиСША хочуть самостійно перепрошити систему безпеки у Східній Європі.Це виводить США з тіні — не лише як союзника, а як суб'єкта перемовин, що укладає угоду з Росією.Що може статися? Україна може ускладнити свою позицію, об'єднавшись з Європою, але для цього треба мозок, бажання і сили...А де їх взяти на Банковій?https://youtu.be/7eW9CCVddvk?si=51bpUAXkpOpeVbIl