Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕБУЛЯ БОРУКВА 🤙🧅
Añadido 20 may. 2021

ЦЕБУЛЯ БОРУКВА 🤙🧅

@borykva
Número de suscriptores: 20 937
Fotos: 14,500
Videos: 6,360
Enlaces: 2,220
Descripción:
"Скоро тут будуть несмішні меми" - 22 червня 2019 року. Тримаємо стандарт. Все жарт. Пропунуйка: @BorykvaFB_bot Наш сервер майнкрафт: @borukva_minecraft Дружній проект: @pomoyka_vid_mene Антисемітизм суворо заборонено, як інші порушення законодавства
Fuente

ЦЕБУЛЯ БОРУКВА 🤙🧅 | Закарбляддя – самий кончений регіон України. Почати варто мабуть з тог...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕБУЛЯ БОРУКВА| #乌克兰 🤙🍉🧅 ЦЕБУЛЯ БОРУКВА 🤙🧅 @borykva
6 000 Vistas/Alcance 2025-05-20 10:18 Mensaje №27737
Закарбляддя – самий кончений регіон України. Почати варто мабуть з того, що абсолютно ніякої користі нашій державі він не приносить, і служить лише в якості санаторію для всяких кієвскіх бізнесменів. В закарблядді нема і ніколи не було промисловості. Єдині чехи намагались щось зробити з цим заповідником обісраних напівмадярських швайномакак, але досить швидко тодішня Чехословаччина припинила своє існування. З цього витікає той факт, що закарблядці не працюють в Україні, і відповідно не платять податки в Україну. Тобто цей заповідник дегенератів-українофобів годується з податків звичайних українських робітників. Йдемо далі: в Закарпатті живе безліч національностей, і всі вони підораси, які бажають смерті нашій державі. Я серйозно, окрім осівших ще при совку українців, найбільш патріотична нація в Закарпатті це мабуть цигани. Русини(а я вважаю їх окремою національністю), це просто кончене українофобне бидло. Кожен русун за замовчуванням вважає себе краще людей з "тої україни". Проявляється це в примітивних виєбонах. У них хати кращі, вони одягаються краще, робітничі люди, ходять до церкви, у них краще їжа, і весь набір такої хуйні можна почути від хрюсина, який хоч колись був в Україні. Ще я би відмітив всякі дебільні знущання з мови галичан і наддніпрянців, на рівні москалів, хоча їхній мадяро-словацький нахрюк не зрозуміє жоден нормальний слов'янин. З цього витікає максимальна нелояльність до України. Всі пам'ятають референдум в 90-х про автономію Закарпаття, і чому мукачівська єпархія не в складі УГКЦ. Те, що він на хую вертів Україну скаже вам майже будь-який хрюсин. І я нагадую, весь цей гадюшник мадяро-румунських злодіїв контрабандистів годується за рахунок простих робітників України. І це вам говорить не якийсь заперевальний галичанин, а житель Закарпаття, великоукраїнець за батьком, якому непощастило народитись в цьому свинарнику