Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я Gamer! (Born To Game)
Añadido 06 ene. 2025

Я Gamer! (Born To Game)

@born2game
Número de suscriptores: 160
Fotos: 1,490
Videos: 576
Enlaces: 1,750
Descripción:
Вітаю, друже! Радий бачити на каналі. Тут багато корисного: * Головні новини ігрового світу * Безкоштовні роздачі * Актуальні знижки та акції * Stream | VOD Платформи: PC, PlayStation, Xbox, Mobile
Fuente

Я Gamer! (Born To Game) | Версія Call of Duty: WWII з Game Pass для ПК виявилася небезпечною чер...

Logotipo de la comunidad de telegram - Я Gamer! (Born To Game) Я Gamer! (Born To Game) @born2game
45 Vistas/Alcance 2025-07-04 15:42 Mensaje №3051
🔔 Версія Call of Duty: WWII з Game Pass для ПК виявилася небезпечною через вразливість RCE ⚠️ Call of Duty: WWII, нещодавно додана до каталогу Game Pass, становить загрозу для гравців через небезпечний експлойт. Користувачі на ПК повідомляють про масове використання вразливості Remote Code Execution (RCE), яка дозволяє хакерам виконувати довільний код на чужих комп’ютерах під час багатокористувацьких матчів.🟢 Перші повідомлення про проблему з’явилися 2 липня - через два дні після того, як WWII стала доступною для підписників Game Pass на Xbox і ПК. Постраждалі користувачі описують дивну поведінку системи: самовільне відкриття програм, відключення від мережі, поява небажаного контенту на другому моніторі, а також підміна геймертегів.🟢 Як зазначає портал Cyberinsider, RCE-атаки особливо небезпечні, оскільки дозволяють зловмисникам повністю контролювати систему жертви - в даному випадку, гравця. В іграх, що використовують peer-to-peer-з’єднання, такі вразливості можуть бути особливо легко реалізованими.🟢 Інцидент набув широкого розголосу після попереджень від стрімерів і контент-мейкерів. Користувач X із нікнеймом BAMS заявив, що його відключили від мережі гравцем, який використовував його ж геймертег. Відеоблогер Wrioh опублікував фрагмент стріму, де під час матчу відкрився блокнот із повідомленням про злам і згадкою юридичної фірми, після чого гра вилетіла.⚠️ Станом на момент публікації офіційних коментарів від Activision або Microsoft не надходило. 2 липня Microsoft тимчасово відключила від серверів 10 частин Call of Duty, включно з WWII, проте не уточнила, чи пов’язано це з виправленням вразливості.