Fuente
Книгоголізм як альтер еґо | Вчора, під звуки пролітаючих над будинком шахедів та звуки кулеметних ...
1 100 Vistas/Alcance
2024-08-01 15:40
Mensaje №1116
Вчора, під звуки пролітаючих над будинком шахедів та звуки кулеметних черг, щоб пересидіти масштабну тривогу, я взяв до рук комікс “Конан-варвар. Життя та смерть Конана”. Дякуючи нашому ППО і мобільним групам, я зміг його дочитати і лягти спати. В ім’я Крома, Конан крошить своїх ворогів і просто випадкових перехожих. Його життя – це битва. Без боїв і суперників Конан хирлявіє на очах і хворіє. Тільки купа закривавлених тіл можуть витягти його з ліжка і зняти лихоманку. Я не читав книги про Конана, але Джейсон Аарон та Махмуд Асрар створили набагато кращого персонажа ніж я бачив у маскультурі (зокрема нових і старих фільмах). Воїн не по своїй волі, тому доля його заносить у найвіддаленіші куточки світу. Він вбиває і грабує, через що його намагаються стратити. Він б’ється і перемагає, через що його хочуть зробити полководцем і королем. Йому все вдається, бо його не здатен перемогти ніхто. Всі хто стає на його шляху перетворюються на купу закривавленого м’яса. Але звісно у такого жорстокого кадра не може все йти гладко, тому час від часу він опиняється на волосинку від смерті, хоча насправді він більше страждає від самотності. В той же час він усіма способами намагається відштовхнути тих, хто приймає його до себе. Загалом я кайфанув. Малюнок саме такий як потрібно, купа чоловічих пресів і жіночих персів, екшн із зупинками на роздуми героїв і затравка на масштабну сюжетну подію. Посилаю запити до всесвіту і видавництва Fireclaw, щоб випускали продовження. Чекаю з нетерпінням.