Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚
Añadido 03 mar. 2024

КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚

@books_art_aesthetics
Número de suscriptores: 7 508
Fotos: 4,860
Videos: 672
Enlaces: 1,480
Descripción:
📚Авторський канал про книги, мистецтво та кіно з книжковим клубом💫 #книжковий_шерлок #меми #кіно_на_вечір Співпраця: @happyjuliet Вішлист: https://rewish.io/Ne0AAA/wishes
Fuente

КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 | Подивилася 4 сезон серіалу «Бріджертони»💅#кіно_на_вечір Одразу ж на 5 ...

Logotipo de la comunidad de telegram - КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 @books_art_aesthetics
994 Vistas/Alcance 2026-02-01 17:12 Mensaje №4780
Подивилася 4 сезон серіалу «Бріджертони»💅#кіно_на_вечір Одразу ж на 5 хв сезону я не очікувала побачити голу попу Бенедикта і не тільки😅Цього сезону таких чоловічих ракурсів багато, що не може не радувати😁💅 Хімії, іскри та напруги між Бенедиктом та Софі не відчула🥲Бенедикта зробили в серіалі бісексуальним, у книзі такого не було. І тут він бабій, гулянка й шалтай-балтай. Ще й явно не Шерлок, не може незнайомку впізнати по голосу, губам після поцілунків, по кольє з кулоном.По книзі минуло 2 роки між балом і їхньою першою зустріччю, а в серіалі цього не показали, і по книзі це не було так смішно, а більш життєво. Я читала всі 8 книг Джулії Куїнн ще в підлітковому віці ще до всесвітнього хайпу навколо «Бріджертонів» і популярного серіалу від Нетфліксу, які дуже відходять від оригіналу, змінюють національності та навіть стать головних героїв🥴Змінили стать кузена Джона і просувають історію Франческа + Мікаела, щоб була лесбійська лінія, хоч в книзі там кузен Майкл, а не кузина Мікаела. Через зміну національності героїв втрачається історична достовірність, задумка авторки, а тепер ще й зміна статі, що взагалі ту мач🥴За пік Францески переживала всіма фібрами душі. Нехай нарешті відчує його🔥Тут троп Попелюшка з балом-маскарадом з масками, а я таке обожнюю, і які ж тут розкішні сукні🫠Образ Вайолет зі своїм Зесом, леді Денбері, Елоїза як лицарка-валькірія й амазонка🔥Леді Віслдаун розкрито і втратилася родзинка.Пенелопа ще така невпевнена в собі та скільки вже можна?Гіацинта класна, чекаю про неї.Наступний сезон повинен бути про мою улюблену Елоїзу і її кохання по переписці з сером Філіппом. Надіюся, що не зроблять з нього міс Філіппіну😅Треба буде перечитати книгу, маю в оригіналі паперову💅Тут ще є війна покоївок🤣Софі кажуть, що вона гостя, а вона все одно миє й натирає посуд. Чого їй не йметься?😅Любовна лінія Вайолет з її сексі Зевсом тримала весь сезон, а чаювання заграло новими барвами🔥😈Є цей епізод на відео🤌Вони дуже гарячі, я вболівала за них більше, ніж за основну пару😅Сподобалося, що показали зріле кохання, флірт, пристрасть і потяг. Це все не пропадає, а існує🔥Кокошніка не було і надіюся, що не буде.Слова Вайолет, які відгукнулися:Це не егоїзм бажати щось для себе. У нас є право бути щасливими, вільними, наскільки хочемо. Ви заслуговуєте на щастя.Життя дане, щоб жити. Я – це чай, який ви питимете🔥😈🤌 Перед такою Вайолет не те, що Зевс не встоїть🔥Сміялася, як покоївка Софі вичитує господаря Бенедикта, що він часто попадає їй на очі в його ж будинку🤣Бенедикт такий: «Ок, буду менше зʼявлятися й пакує чемодани і їде зі свого будинку. Занавес🤣Бенедикт:Я віддалився, бо ви мене маните. Мої очі постійно вас шукають. Серце вам радіє. Реальність того, що ви тут, спокусливіша, ніж будь-яка в світі фантазія і я без неї не можу…Будьте моєю коханкою 🤣 І тут у мене все впало🤣Хотіла вирубити його з ноги😁Думала, може вже нарешті роздуплиться про Софі, та Бенедикт тримає планку😅Як завжди дуже естетік картинка й увага до деталей, хочеться смакувати кожним кадром🫠🤌Як вам перша половина сезону? Як герої?