Fuente
КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 | Відгуляли наш останній 5-годинний цьогорічний підсумковий книжковий кл...
1 280 Vistas/Alcance
2025-12-31 10:33
Mensaje №4561
Відгуляли наш останній 5-годинний цьогорічний підсумковий книжковий клуб разом з «Чортами» Джо Аберкромбі😈5-годинний клуб – це коли у мене встигливиключити о 19:00 світло і дати світло о 22:00 навіть раніше на годину за час нашого обговорення😅Це перша книга на нашому клубі, яка всім сподобалася, і ми тільки сиділи й розхвалювали її та розбирали детально крутих морально сірих персонажів і всі оцінки 4,5 та 5🔥У більшості книга перша прочитана у Аберкромбі і в топі року🤌Так що читати всім «Чортів»🔥Ятак сміялася над книгою: чорний гумор, підколи та лайливі слова тут такі доречні, смішні діалоги, філософські роздуми, висміювання церкви і стьоб над суспільством та його устроєм🤌Які ж круті морально сірі герої, багатьом дуже сподобалося сильна й чесна жінка-вовкулака Віґґа (моя улюблена персонажка), яка прямолінійна, як двері, відкрито заявляє про свої бажання і завжди може порішати й швиденько вбити ворогів, Батиста (як закрутив з нею історію автор😭), ченець Брат Діас😈У книзі не обійшлося без вузлів і вузлування, без згадки яких вже традиційно не проходить жоден наш клуб😅💅🏻А тут у нас було дуже епічне вузлування🐺Банда цих чортів дуже нагадує команду «Загін самогубців» з DC Comics та «Громовержці» від Marvel🔥Зазвичай подобається пару героїв з книги, а тут такі всі незвичні і харизматичні персонажі, що я всіх полюбила і не хотіла з ними розлучатися🔥Пограли в «Kiss, Marry, Kill», підібрали акторів на ролі традиційно для постійної рубрики #клубний_кінокаст до книги💅🏻Підготувала тест «Хто ти з Чортів?» і більшість по результатам у нас, у тому числі і я, лицар Яків Усіх дуже цікавило, за що ж такого чесного, справедливого, справжнього чоловіка з великої літери прокляла коханка, що він став безсмертним, і одна є Батиста серед нас😈Я й дівчата прийшли на клуб в образі чортів💅🏻Зацініть😈Обговорили найкращі книги і найгірші (не люблю це слово, а краще ті, які не зайшли) цього року.Серед найкращих книг згадували:«Червона зима»«Кістки і зоряний пил»«Зайчик»«Колонія»«Чорти»«Змія й крила ночі»«Із крові й попелу»«Секс – дар Божий»«Раніше, ніж їх повісять»«Ідеальний шторм»»«Часу немає»Ті книги, які найменше зайшли:«Зайчик»«Нора змінює сценарій»«Конклав»«Зіпсований»«Часу немає»«Не озирайся і мовчи»«Добродій з Перу»«Моя вбивча відпустка»«The Tenant» Фріда Мак-ФадденТак цікаво, що декілька книг («Зайчик» і «Часу немає») згадуються одразу як найкращі і найгірші😅Всі ми різні і по-своєму сприймаємо) Це ще один доказ того, що відгуки дуже субʼєктивні, і всі книги треба пробувати на собі й формувати власну думку)Свій список найкращих книг і ті, що не зайшли, напишу окремо)Дякую кожному, що провели цей рік у моєму клубі, за атмосферу, за теплоту, приємні слова, підтримку, за жарти і те, що ми можемо обговорити все на світі і навіть більше💅🏻😈Те, що було на клубі – залишається на клубі😈 Іф ю ноу – ю ноу😈Наш книжковий клуб для мене – це в першу чергу про класних людей, комфортну атмосферу, легкість, гумор, кайф, а вже тільки потім про книгу, яка є тільки приводом зібратися традиційно онлайн кожного 30 числа місяця о 19:00 і в цей час мене ні для кого немає, я на клубі і нехай весь світ зачекає💃🏻Після наших традиційних 5-годиннихклубів у мене такий заряд енергії, позитиву та адреналіну, що хочеться гори підкоряти і море по коліна💃🏻Стільки ідей в голові🤩Яке там спати лягати о першій годині ночі😅Цікаво вже, що будемо обговорювати у січні?😈Сьогодні будемо вриватися у Новий 2026 рік🤭🔔🎩Приємних, затишних та спокійних вам новорічних свят зі світлом у колі рідних людей🥰Цьом💋💋💋