Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚
Añadido 03 mar. 2024

КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚

@books_art_aesthetics
Número de suscriptores: 7 508
Fotos: 4,870
Videos: 672
Enlaces: 1,480
Descripción:
📚Авторський канал про книги, мистецтво та кіно з книжковим клубом💫 #книжковий_шерлок #меми #кіно_на_вечір Співпраця: @happyjuliet Вішлист: https://rewish.io/Ne0AAA/wishes
Fuente

КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 | Фільм «Франкенштайн»🌕#кіно_на_вечірПодивилася на Netflix довгоочікуван...

Logotipo de la comunidad de telegram - КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 @books_art_aesthetics
893 Vistas/Alcance 2025-11-16 15:33 Mensaje №4188
🌕Фільм «Франкенштайн»🌕#кіно_на_вечірПодивилася на Netflix довгоочікуваний фільм оскароносного режисера Ґільєрмо дель Торо, який екранізував класику Мері Шеллі — «Франкенштайн або Сучасний Прометей» про вченого й створіння, якому він дарує життя. У головних ролях: Оскар Айзек, Джейкоб Елорді та Міа Гот🔥Атмосферна готично-горорна драма з характерним стилем дель Торо, де багато кров'яки з розчленуваннями під музику🩸Візуально розкішний й дуже естетік фільм🤌Історія подається від імені Віктора Франкенштайна та Створіння, яке тут не лякає, а є найтрагічнішим персонажем😭💔Піднімаються теми: творець-творіння, відповідальність творця за творіння, відчуження, неприйняття, пошук любові й те, що значить бути людиною.Ніколи не фанатіла від Джейкоба Елорді, який завжди грав відбитих підлітків-красунчиків, а тут у ролі Створіння він неймовірно відкрився для мене🔥Як він тут грає поглядом, тілом, пластикою, це треба бачити🔥🤌Це найскладніша й найепічніша його роль, ще й грим накладали аж 11 годин (це є у відео, де зібрала найепічніші моменти з фільму). Елорді 1,96 м зросту й цим передано кремезність Створіння🔥Наступна роль Елорді – Гіткліф в моєму улюбленому «Буремному перевалі»😍Монстром я не хочу Створіння називати, він для мене людина зі своїми почуттями, емоціями й думками, добрий і гарний як зовнішньо, так і внутрішньо. Мені було так його шкода😭💔 Віктор захотів погратися в Бога й вершити долю, створив людину й забив на неї, не захотів взяти відповідальність за своє творіння й засунув голову в пісок. Як же він мене бісив своєю жорстокістю, холодністю, одержимістю, хотілося його прибити, а Створіння-людину обійняти мільйон разів🫂Яка ж тут мудра Елізабет, їхня взаємодія зі Створінням аж до мурах і до сліз, як він її тендітно виносив на руках – це найепічніша сцена фільму для мене🔥💔🤌Тут більше про трагедію й самотність, а не про монстра.Історія з Елізабет і дідусем 😭💔Глибокий фільм, який можна розбирати на цитати, особливо слова Елізабет про війну, коли проводиш паралель з нашою (у відео також це є):Душа – орієнтир людських рішень.Лише чудовиська граються в Бога.Світ цькуватиме й вбиватиме тебе просто за те, хто ти.Під снігом світ стає чистішим, наче новий. І серце б’ється знов – розбита та живе, однак болить й живе. Лорд БайронІдеї не мають ваги та цінності самі по собі. Для прикладу візьмем війну. Візьмемо честь, героїзм, вітчизну. Ці ідеї цінні й величні, якщо дивитись абстрактно, чи не так? Однак за ці абстракції платять життям — за них гинуть аж ніяк не величною смертю, в морозі й багні, захлинаючись кров’ю, горлаючи від болю. Вмирають батьки, брати й сини — дорогі комусь люди. Усіх виносили, народили й відпустили у світ матері, щоб вони полягли десь на полі бою, далеко від тих, хто є причиною війни й горя? Ті ж живуть у розкоші хоромів, їх не знівечить шабля чи багнет. Ситі й здорові, сплять мирним сном, як діти.Ось що буває, коли ідеї беруть на озброєння бовдури! Я дуже прониклася фільмлм, зловила обсесію на ньому, серце розривалося від жорстокості людей і так жаль було Створіння, подумки його обіймала мільйон разів😭💔Музичний супровід🔥Мія Гот грала і Елізабет, і матір Віктора🔥Фільм тривалістю 2,5 години, а я й не побачила, як пробіг час.Для мене шедевральна робота по сенсу, посилу, акторській грі, естетиці й візуалу🤌Шалено рекомендую🔥Я мудрідерка, після фільму хочу дослідити першоджерело – книгу Мері Шеллі й одразу беруся її читати, ще й кінцівка фільму мене взагалі не влаштовує. Яке прощення? 🤷🏻‍♀️Я бунтую й протестую!Читали чи дивилися «Франкенштайна»?