Fuente
книжковий прихисток | АфераА я поки поплююся ще на коментарі, де "Аферу" назвали дарк романо...
221 Vistas/Alcance
2024-08-13 17:22
Mensaje №3590
#АфераА я поки поплююся ще на коментарі, де "Аферу" назвали дарк романом 🙄 Шановні, ви шо? Який це дарк, якщо тут героїня сама вийшла з криміналу і вішається на кримінального ватажка? Де тут дарк? В них навіть стосунки не проблематичні й сцен сексу немає від слова взагалі. Ви про шо.Це звичайний кримінальний роман з романтикою, максимально лайтовий, я би навіть сказала, що його можна читати дітям. Серйозно. В ньому не тільки нема жодного матюка, а й бандити якісь такі... милосердні й милі, що у мене цукор хрустів на зубах. В ньому нікого не катували, не вбивали, в перестрілках стріляли тільки поганці в наших хороших чесних головних героїв. Я могла б сказати, що тут романтизація криміналу, але знов нє, бо періодично героїня побивається, яка вона погана і що їй доводиться влазити у ці ваші брудні бандитські справи, жах! А ватажка описували, як дуже жорстокого і відбитого, а він на справі не може нікому по голові дати, зате везе Марту до своєї бабусі мило пити чайок.Також бачила думку, що у книзі героями рулять психічні порушення. Знову не вкурила, де там таке було, по факту там половина героїв з неблагополучних родин, тому й потрапили в кримінал. На психічні порушення натякали щодо ватажка, але щось не дуже переконливо, бо знову ж таки, він не є таким відморозком, як його описували))) Це вам не Каз Бреккер. От у кого ДІЙСНО психічні порушення з флешбеками. А не "ой, його батьки били, тому він бандит". Боже памажи. Дитсадочок.