Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - книжковий прихисток
Añadido 14 jul. 2024

книжковий прихисток

@bookrefuge
Número de suscriptores: 1 361
Fotos: 3,520
Videos: 15
Enlaces: 650
Descripción:
мене виженуть з книжкових блогерів за мат та бухло неофіційна амбасадорка Ві Шваб 🤝 СПІВПРАЦЯ: @kira_andrew ❓ СПИТАТИ АНОНІМНО t.me/non1m_bot?start=gvewh
Fuente

книжковий прихисток | рецензії #Зіпсована_кровХороша дівчинка, зіпсована кров⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Першу...

Logotipo de la comunidad de telegram - книжковий прихисток книжковий прихисток @bookrefuge
263 Vistas/Alcance 2025-08-19 16:12 Mensaje №5419
#рецензії #Зіпсована_кровХороша дівчинка, зіпсована кров⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Першу книгу я читала рік тому, але досі непогано пам'ятаю сюжет, що доволі рідко трапляється у жанрі детективу. Авторка вміє подати історію не як сухе розслідування, а скоріше як життя головної героїні, що створює емоційну прив'язку. Тож я не була здивована, що друга частина написана на тому ж рівні, а, може, навіть цікавіше ❤️Що ж, Піп важко пережила події й відкриття свого першого розслідування, а ще важче це далося її родині, тож якийсь час вона намагається вести життя простої школярки, готуватися до вступу в університет і будувати стосунки з хлопцем, але... трапляється дещо, що знову втягує її у вир детективних розслідувань. І повірте, ви ніколи не здогадаєтесь, якою буде розв'язка, хай навіть в середині книги вам здаватиметься, що ви вже все зрозуміли :) Авторка вміло веде читача за ніс, вкидаючи хибні зачіпки. І це яскраво показує, як у розслідуваннях далеко не кожна деталь матиме значення, тож не за все варто чіплятися мертвою хваткою і намагатися приплести це до загальної картини.Друга книга трішки... важкіша? за першу, адже тут піднімаються складні недитячі питання. Наприклад, чи винна дитина, яку змушували вчиняти злочини? Чи має вона платити за гріхи дорослих, які її використовували? Фінал мене буквально прихлопнув по голові, бо я чесно не чекала такої розв'язки. Мені страшно уявити, що буде в третій книзі, але вже кортить почитати. Постараюся зробити це НЕ через рік :)Окремо хочеться виділити, як Голлі прописує стосунки (романтичні, дружні, сімейні). Вони неоднорідні, багатошарові, вони не банально "в лоб". Іноді очікуєш якихось стандартних для таких книг реакцій від героїв, а ті тебе дивують. А Піп та її хлопець це окрема любов при всій моїй нелюбові до романтики в книгах ❤️ Вони такі живі й справжні, не шаблонні, цікаві.От знаєте, це наче й молодіжне чтиво, але, на мій погляд, підійде будь-кому. Як мінімум, книга вас розважить, затягне і не буде дратувати, як це іноді буває з книгами про підлітків ❤️