Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БукМарін читає…
Añadido 06 dic. 2025

БукМарін читає…

@bookmarinereads
Número de suscriptores: 2 912
Fotos: 677
Videos: 62
Enlaces: 311
Descripción:
Сама собі книжковий клуб✨ Реальні враження на найпопулярніші книги і не тільки.✨ Просто для душі🫶🏻 З питань співпраці та реклами пишіть мені в Інстаграм bookmarinee
Fuente

БукМарін читає… | Ненавидіти Адама Конора» Елла МейзСамотній татусь ✅Буркотун, який наре...

Logotipo de la comunidad de telegram - БукМарін читає… БукМарін читає… @bookmarinereads
1 120 Vistas/Alcance 2026-05-30 07:31 Mensaje №1574
«Ненавидіти Адама Конора» Елла МейзСамотній татусь Буркотун, який нарешті знайшов своє сонечкоСексуальний акторВід ненависті до кохання Ну і що ще треба, щоб переконати вас прочитати цю історію?🤭5/5Видавництво Glimmer🩵Я обожнюю цю авторку за те, як легко та смішно вона пише. Ви буквально одразу поринаєте у історію і вже не хочете відпускати цю книжку з рук.Та й вже не вперше ця авторка витягує мене з нечитуна.Гарно прописаний троп від ненависті до кохання, купа смішних діалогів, кілька емоційних моментів від яких перехоплювало подих та, звичайно, хімія від якої стає задушливо😅Перше, що хочу відмітити, то це дружбу між Люсі та Олів. Вони обидві такі кумедні й завжди готові допомогти та підтримати одна одну. Це було просто всім для мене. 🥹 А ще ми отримали багато сцен із Джейсоном та Олів. Також мені дуже сподобалася Люсі і як нам її розкрили. Вона і в попередній книжці подобалась мені, але тут вона мене вразила. Мені дуже подобалося читати її хаотичні думки, вона смішна, але водночас така життєва й зрозуміла. Вона завжди знає, чого хоче, і ніколи не дозволяє іншим зневажати себе.Адам Коннор той самий буркотун для всіх, але найніжніша булочка для своєї родини. (ну є у мене слабкість до одиноких татусів🤭). Те, як він робив все для Айдена, було дуже зворушливим. Як він повільно прокрався в серце Люсі🥹 я з великим задоволенням спостерігала, як вони закохуються одне в одного… це було прекрасно. Адам і Люсі реально були створені одне для одного 🥹❤️ Мені дуже сподобалося, як у них усе розвивалося від взаємних підколів, «ненависті» до справжніх почуттів. Всі їхні моменти разом хотілося читати без зупинки.І я ще сто разів повторю, але мені дуже сподобалося, як авторка прописала троп від ненависті до кохання, ну от саме так, як я люблю з напругою, емоціями, смішними моментами та романтикою. А кінець мене реально здивував, бо я взагалі не очікувала такого повороту Думаю ви зрозуміли наскільки сильно я захопилася цією історією і як сильно рекомендую її вам.Вона ідеально підійде для швидкого, легкого та розслабленого читання ввечері або на вихідних 🌸А ви вже читали цю книжку?