Fuente
БукМарін читає… | Я дочитала “Good Spirits” B.K. Borison. Це та сама авторка, що написал...
1 300 Vistas/Alcance
2026-01-29 14:20
Mensaje №1419
Я дочитала “Good Spirits” B.K. Borison. Це та сама авторка, що написала «Ферму Лавлайт» від видавництва РМОцінила на 4/5✨Я не знала, що очікувати від історії, бо не читала анотацію і розраховувала, що буде +- так само як у «Фермі Лавлайт» і *обоже мій* як я помилялась.Ці дві історії це як небо і земля, що у плані сюжету, що у плані емоційності. Бо я очікувала лекого різдвяного роскому, але тут все було набагато глибше та емоційніше🥹❤️ Тому ця історія ідеально підійде для тих, хто обожнює книжки Ешлі Постон😉Чесно кажучи, то на середині книжки історія трошки складнувато йшла, хоча на початку я була в захваті, але як тільки почалось все закручуватися між героями, то я розтанула 🫠 Сюжет крутиться довколо Гаррієт та Нолана, привида минулого, для якого важливо лише виконати своє завдання і йти далі, не привʼязуватися й не співчувати (так,ті самі привиди, як у історії Діккенса). Наша головна героїня не є типовою людиною до якої зазвичай приходить такий привид, вона добра та турботлива, а ще до болю звикла ставити інших вище за себе. Але призначення є призначення і хоча вона дуже дратує нашого головного героя 🤭(“This woman.”) вони разом починають занурюватися в її минуле і не для того, щоб знайти одну велику помилку, а щоб побачити закономірності, маленькі компроміси з собою, які з часом сформували її теперішнє життя.А у процесі цього ми розуміємо, що не все так просто і нам відкривається ще одна сюжетна лінія (я не буду вам спойлерити)Історія багата на смішнючі діалоги між героями, милу та дуже різдвяну атмосферу, а трішки гаряченьких моментів🔥 А головного героя я весь час уявляла Джеймі Фрейзером, бо слухала книжку і актор озвучував його з ірландським акцентом *і тут я вже поплила* (я знаю, що Джеймі шотландець😅)Тому це було дуже і дуже добре. Рекомендую вам, якщо ви любите повільні любовні історії, які мають у собі доволі глибокі теми🩷