Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Читацькі нотатки 📝
Añadido 06 dic. 2025

Читацькі нотатки 📝

@bookish_notes
Número de suscriptores: 1 640
Fotos: 566
Videos: 7
Enlaces: 255
Descripción:
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
Fuente

Читацькі нотатки 📝 | Тюремна цілителька✍️ Ноні Лінетт🌟 @readberry_ua🏷 фентезіАнотаціяКіва М...

Logotipo de la comunidad de telegram - Читацькі нотатки 📝 Читацькі нотатки 📝 @bookish_notes
4 670 Vistas/Alcance 2026-03-25 15:32 Mensaje №660
📖 Тюремна цілителька✍️ Ноні Лінетт🌟 @readberry_ua🏷 фентезіАнотаціяКіва Мерідан допомагає кожному, хто цього потребує, бо вона тюремна цілителька. Та коли до лазарету потрапляє загадковий юнак, а за ним – бунтівна королева, Ківа бере на себе набагато більше, ніж просто зцілення. Вона має шанс змінити власну долю і долю інших на краще… якщо пройде випробування, вижити в яких можливо тільки за допомогою магії.Мої враженняПочну з того, що тут прекрасні персонажі - і головні, і другорядні. Їх поведінка настільки адекватна, що не задумуєшся про їх вік. Жодного бісячого персонажу so far👌 (ну окрім антагоністів, звісно ж) Книга читається дуже легко і швидко - основні події книги відбуваються у в'язниці і зі світом ми ще будемо знайомитись в наступних книгах (я сподіваюсь).Початок книги мене дуже заінтригував - те, що про Ківу нічого не відомо тільки підсилювало цікавість і бажання читати далі. Її минуле постійно виринало, додаючи ще більше інтриги. У середині історії темп трохи просів і напруга на певний час пропала, але фінал це повністю компенсуєМені подобається, коли в книзі будь якого жанру піднімаються важливі теми - в цій книзі авторка торкається теми наркотичної залежності та її згубного впливу.Це перша книга з трилогії - історія тільки починається і багато деталей ще нерозкриті. Ну і кінцівка цієї книги дуже вау , тому я одразу берусь читати далі👌Як же добре, що я не читаю цикли, якщо не маю всіх книг - бо тут продовження треба вже!Починаю задумуватись про те, аби писати враження про всю трилогію - аби вже мати цілісну картину історії.Загалом: мені сподобалось, про деякі сюжетні повороти здогадалась, але це аніскілечки не зіпсувало вражень. Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук