Fuente
Книжкове порося🐷 | Враховуючи наскільки мені сподобалися Зимові заручини, я вирішила не в...
193 Vistas/Alcance
2026-02-06 13:47
Mensaje №859
Враховуючи наскільки мені сподобалися Зимові заручини, я вирішила не відкладати продовження.Викрадені з Місяцесяйва⏯️ 205 / 506Досить часто другі частини в серіях просідають, але поки що це не той випадок. Навпаки, здається, історія набирає обертів - ми продовжуємо рівно з того місця, де зупинилися в першій книзі.Авторці вдається тримати мій інтерес і розставляти "гачки" наприкінці майже кожної глави, що робить читання дуже захопливим. Може здивувати, чому я тішуся таким простим речам, але останнім часом трапляються книжки, де автор розраховує, що я дійду до 600-ї сторінки на силі волі та вірі в його талант 😅 Тож коли тебе просто розважають - це приємна зміна.Також варто сказати, що авторка не бавиться в напружені моменти, які ні до чого не призводять, світ достатньо хаотичний, тож напруження росте ніби само собою.І про героїв. Спочатку мені дуже не сподобалася тітка Розалінда - здавалася дурнуватою і невихованою. Але наскільки ж вона подобається мені зараз! Відчуваю, як вона непокоїться за небогу і скільки підтримки їй дає ❤️ Взагалі сподіваюся, що вона зможе якось залишитися і даліДуже веселить Торн і його "навички" спілкування 😁 А краще за нього хіба що Фарук 😅#перші_враження #викрадені_з_місяцесяйва #крізь_дзеркала #крістелль_дабос