Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкове порося🐷
Añadido 08 ago. 2023

Книжкове порося🐷

@bookishPiglet
Número de suscriptores: 260
Fotos: 757
Enlaces: 187
Descripción:
відгуки на прочитане, огляд новинок фентезі та фантастика адмін: @anastasiiabl
Fuente

Книжкове порося🐷 | Повелитель Хаосу(6 частина)⭐️⭐️⭐️⭐️Оцінити цю книгу дуже складно, бо в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкове порося🐷 Книжкове порося🐷 @bookishPiglet
179 Vistas/Alcance 2025-12-11 17:06 Mensaje №817
🐺Повелитель Хаосу(6 частина)⭐️⭐️⭐️⭐️Оцінити цю книгу дуже складно, бо вона має і сильні, і дуже помітні слабкі сторони.Якщо говорити про фінальне враження, то книга запам'ятовується. Багато подій, які змінюють баланс сил, кілька неочікуваних рішень і моментів, після яких на персонажів доводиться дивитися по новому.В першій половині книги я постійно задавала собі питання: це задумка автора чи брак майстерності? Діалоги (особливо з Рандом) були рваними. Сюжет стрибав між гілками, а чимало загроз (ті ж Відступники) залишаються більше проголошеними, ніж показаними в дії. Іноді це нагадувало чернетку складнішої історії.Можна припустити, що таким чином автор хотів показати Хаос, який спричинив Ранд у світі. І що людство насправді зовсім не знає, що йому робити та як підготуватися до Останньої Битви. Але виконання мені не сподобалося.Друга половина вже більш структурована і багата на події. Напевно найцікавішою для мене була арка Айз Седай, бо ми нарешті чітко починаємо бачити їхні вади і що вони насправді взагалі не знають що робити, проте це не заважає їм бути нестерпними😅Ранд починає викликати занепокоєння. Формально він "обраний" і діє заради добра, але спосіб, у який він спілкується й керує, цілком природно руйнує довіру до нього. Тож виникає питання, а яку картину майбутнього він пропонує своїм послідовникам?Щодо роботи з персонажами й стосунками, якщо ви дочитали до шостої книги, то вже знаєте Джорданові особливості. Тут у цьому плані майже нічого не змінюється.І все ж є суттєві недоліки, які важко пробачити: обсяг і темп.Чесно, я не можу пригадати, що настільки принципово важливого відбулося на перших п'ятистах сторінках 🤔Книга читається дуже повільно, і місцями це вже схоже не на задоволення, а на роботу.Більшу частину часу я була переконана, що оціню її на 3⭐️ і досі вагаюся.Але сильний фінал все-таки витягнув її до четвірки (з великим мінусом).#відгук #повелитель_хаосу #колесо_часу