Fuente
Книжкове порося🐷 | Сади місяця⭐️⭐️⭐️⭐️Не так легко сісти і підсумувати все що начитала за...
150 Vistas/Alcance
2025-09-15 17:14
Mensaje №740
Сади місяця⭐️⭐️⭐️⭐️Не так легко сісти і підсумувати все що начитала за 20+ годин, але я спробую.Це дуже самобутнє фентезі, я ще таких не зустрічала. Воно дійсно "доросле", не тільки через теми, які зачіпає, але і через ставлення автора до читача. Еріксон не ставить під сумнів вашу здатність аналізувати текст і розуміти факти з контексту. І це цінно на фоні купи книжок, де за вас вже навіть прожували.З іншого боку - чи можу я сказати, що цю книгу варто прочитати всім? Ні, бо вона вимагає купу часу і уваги: стрибки між локаціями, купа персонажів, безліч фракцій. Ця історія не про відпочинок.Головними темами першої частини, і підозрюю подальших, були імперія та війна, показана від лиця різних персонажів, але головно солдатів, які несуть найбільші тяготи через плани імперії на експансію. Звичайно присутня і магія, і боги, але вони так вплетені в історію, що відчуваються абсолютно нормальними, звичними.Якщо мені так сподобалося, то чому 4⭐️? Я очікую від історії більшого. Це лише перша частина і відчувалися певні "шороховатості", коли діло дійшло до кінцівки. Також хоч я і відчуваю великий потенціал, не можу сказати, що продиратися через історію було завжди захопливо. Очікую, що після кращого знайомства зі світом я отримаю більше емоційного задоволення.Більш конкретні враження під час читання можна знайти за тегами: #малазька_книга_полеглих #сади_місяця #читаю_онлайн#відгук #еріксон