Fuente
Книжкове порося🐷 | Дім на краю світу⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Це хороша книга, яку неприємно читати.Голов...
203 Vistas/Alcance
2025-07-03 12:10
Mensaje №679
Дім на краю світу⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Це хороша книга, яку неприємно читати.Головні герої - Клер та Джонатан - викликають нескінченне роздратування, адже вони цинічні, зарозумілі, але постійно в пошуку чогось такого, що вони називають "кохання", що має їх врятувати і привести до "довго і щасливо".Третій головний герой - Боббі - людина яка на 100% вміє жити в моменті, майже не дратував, бо незважаючи на всі його "дивацтва" він позбавлений цих вимотуючих внутрішніх конфліктів.І ось це дивне тріо ніби склеїли разом, і вони навіть якось співіснують, і навіть більше - народжують дитину. Не те щоб вони погано впоралися, але саме ця ідея була для мене кульмінацією неадекватності😅Може здатися що я їх засуджую (цілком можливо😂), але автор дійсно написав чудовий роман, бо ситуацію в якій опиняються герої неможливо спростити до банальних порад.Кінцівка виглядає для мене оптимістично, адже Клер нарешті усвідомлює, що не збудує родину про яку мріє, якщо залишить все як є. Але, звичайно, вона не зраджує себе і робить це максимально інфантильно🙈 Джонатан нарешті усвідомлює, що треба не тільки думати про життя, а і просто його жити. Ну а з Біллі здається і так все було непогано😅Чи можу я радити цю книгу? Чесно кажучи я сама не знаю навіщо я з себе знущаюся😂 Мені подобається жити поза головами деструктивних людей. Ну але книга чудова, особливо для спільних читань🙂