Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкове порося🐷
Añadido 08 ago. 2023

Книжкове порося🐷

@bookishPiglet
Número de suscriptores: 260
Fotos: 757
Enlaces: 187
Descripción:
відгуки на прочитане, огляд новинок фентезі та фантастика адмін: @anastasiiabl
Fuente

Книжкове порося🐷 | Дім на краю світу⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Це хороша книга, яку неприємно читати.Голов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкове порося🐷 Книжкове порося🐷 @bookishPiglet
203 Vistas/Alcance 2025-07-03 12:10 Mensaje №679
Дім на краю світу⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Це хороша книга, яку неприємно читати.Головні герої - Клер та Джонатан - викликають нескінченне роздратування, адже вони цинічні, зарозумілі, але постійно в пошуку чогось такого, що вони називають "кохання", що має їх врятувати і привести до "довго і щасливо".Третій головний герой - Боббі - людина яка на 100% вміє жити в моменті, майже не дратував, бо незважаючи на всі його "дивацтва" він позбавлений цих вимотуючих внутрішніх конфліктів.І ось це дивне тріо ніби склеїли разом, і вони навіть якось співіснують, і навіть більше - народжують дитину. Не те щоб вони погано впоралися, але саме ця ідея була для мене кульмінацією неадекватності😅Може здатися що я їх засуджую (цілком можливо😂), але автор дійсно написав чудовий роман, бо ситуацію в якій опиняються герої неможливо спростити до банальних порад.Кінцівка виглядає для мене оптимістично, адже Клер нарешті усвідомлює, що не збудує родину про яку мріє, якщо залишить все як є. Але, звичайно, вона не зраджує себе і робить це максимально інфантильно🙈 Джонатан нарешті усвідомлює, що треба не тільки думати про життя, а і просто його жити. Ну а з Біллі здається і так все було непогано😅Чи можу я радити цю книгу? Чесно кажучи я сама не знаю навіщо я з себе знущаюся😂 Мені подобається жити поза головами деструктивних людей. Ну але книга чудова, особливо для спільних читань🙂