Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Больше золота
Añadido 15 jul. 2023

Больше золота

@bolshegold
Número de suscriptores: 18 155
Fotos: 3,500
Videos: 364
Enlaces: 2,370
Descripción:
Канал блога «Больше золота» По сотрудничеству и рекламе - @willem_kmetsch
Fuente

Больше золота | Відправте вже Єрмака послом кудись нарешті.Я не уявляю, як він магічно...

Logotipo de la comunidad de telegram - Больше золота Больше золота @bolshegold
5 500 Vistas/Alcance 2025-04-09 19:09 Mensaje №6353
Відправте вже Єрмака послом кудись нарешті.Я не уявляю, як він магічно впливає на президента, що коли вся країна каже, що його голова Офісу абсолютно неефективний менеджер та максимально токсичний як людина, яка перетворює все навколо теж на токсичне.Це я ще дуже м’яко описав, але воно так і є.Ручне управління Єрмака зазнало колапсу вже давно, у країні все стає на паузу, коли він починає займатися міжнародними питаннями. Але коли хтось починає робити щось дійсно ефективно, то цю людину одразу виживають або звільняють.Про кадрову політику я вже взагалі мовчу.Головна функція Єрмака — забезпечувати функціонування апарату Офісу Президента, але він ніяк не функціонує, більшість слів президента просто не виконується.Друга функція — підготовка документів для підпису президентом, але за ці роки у нас якийсь рекорд за кількістю непідписаних законів, за які голосував парламент.Повна розсинхронізація.А всі ці плани потужності, стійкості, обіцянки вплинути на те, що з країни тікають чорти та корупціонери, — куди це все дівається?Чим займається Єрмак?Створив усюди, де міг, ручне керування, та так криво й погано, що воно навіть не працює.Заліз у міжнародні питання та вважає себе топовим дипломатом, але потім усі, з ким він контактує, залишаються дуже поганої думки. Хоча іноді з чимось і пощастить.Ну і звичайні інтриги — він хвилюється лише про те, щоб довше просидіти на посаді, бо без неї його розірвуть.Але зараз він відчуває себе героєм після останніх перемовин.Єдині хто впливає, щоб інтереси країни були на 1 місці - ви.Це все завдяки вам, людям, які воюють і долучені до всіх процесів, щоб країна не зламалася та продовжувала чинити опір.Головний козир України — це люди, якими я дуже сильно пишаюсь.І мені просто по-людськи образливо за країну, коли я бачу, що через некомпетентних та одержимих амбіціями людей у країні або купа процесів стає на паузу, або взагалі викидається в смітник.Треба змінюватися, або помремо.У мене вже просто горить так, як нафтобази в Росії. Хочеться, щоб ми не жили від шоку до шоку — що там скаже Америка або ще хтось, а щоб ми масштабували те, що в нас працює.