Fuente
Войцеховський | Минуле літо на позиціях у Пісках. Тоді там було далеко не так “спекотн...
1 100 Vistas/Alcance
2022-08-04 20:59
Mensaje №107
Минуле літо на позиціях у Пісках. Тоді там було далеко не так “спекотно”, як зараз. Частина селища, в якій було зроблено це фото, зараз зайнята ворогом. Минулого року Фрайкор з кінця квітня по листопад тримав оборону на цих позиціях. Вони є крайніми у напрямку Донецька. До окопів противника було більше ніж 100 метрів, до Донецька – менше пів кілометра. 2021 року ми задавали темп війни на тому напрямку. Доклали багато зусиль до інженерного облаштування позицій та в деяких місцях дещо висунули їх вперед для покращення лінії оборони. Позиції, утримувані тоді нами спільно з ЗСУ, мали невеликий виступ у сторону ворога з загальною довжиною фронту цього виступу менше кілометра. Вони були добре обладнані – про це свідчить те, що ворог не міг їх взяти протягом 5 місяців з початку повномасштабного вторгнення, а також для того, щоб їх зайняти зараз, у перший день свого наступу окупант випустив 6,5 тис. снарядів, по суті, стираючи вибудувану там оборону українських сил. Щільність вогню хіба можна порівняти з Першою світовою, тільки на цей раз воюють не “Великі нації”, а вільні європейці з орками.