Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чорний гумор. Українською. #ЧГУ
Añadido 14 jul. 2024

Чорний гумор. Українською. #ЧГУ

@blackhumourinua
Número de suscriptores: 16 102
Fotos: 24,700
Videos: 4,290
Enlaces: 3,730
Descripción:
#ЧГУ відтепер і тут! За русскій язик у коментарях банимо раз і назавжди.
Fuente

Чорний гумор. Українською. #ЧГУ | Taras Zhovtenko Послухав для вас Дональда в Давосі…😌😎«Всім прювєт, очі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чорний гумор. Українською. #ЧГУ Чорний гумор. Українською. #ЧГУ @blackhumourinua
4 470 Vistas/Alcance 2026-01-21 16:54 Mensaje №29957
Taras Zhovtenko Послухав для вас Дональда в Давосі…😌😎«Всім прювєт, очінь класно опять тут в вашій Швейцарії побуть!!! Я всєх вас очінь лублу - а от ви всі мене не очінь… Без Мене і Моєї Омєрікі імені Меня вас би вопше б нікого нибуло: якшо в Мене багацько грошів то я хароший і вам всім харашо, а якшо в Мене мало грошів то вам усім п*зда!!! Без Мене даже Швейцарії ніякой не було б!!! Благодаря Мені лічно Омєріка сама виграла 2 Світову вайну - ви тута всі поздавалися за 6 часов, і єслі би не Я тоїсть не Омєріка ви б усі тут балакали по-німецькому і трохи по-японському!!! А ше Я лічно остановив вайну между Армєнієй і Абейбаржаном - а ви тута даже не знаєте нічо за Абейбаржан!!! І НАТО ваше я тоже спас!!!Карочє бігом оддали мені Грінландію!!! Тоєсть Ісландію!!! Тоєсть Грінландію… ну ви поняли, оте шо з льодом здорове коло Мене в акіані плаває!!!Бо вапшето між Мной і вами здаравєнний акіан, і Мені так-то пох но Я вас всіх всьо равно лублу, а ви Мене нє…Оддавайте Ісландію!!! Тоїсть Грінландію!!! Всьо кароче Мені оддавайте шоб Я був довольний і тогда Я може трохи вас защитю!!!А то Макарон у вас такий крутий в очках ходе, а в Мене всьо равно саме круте аналоговнєт!!! У Венесуели спитайтеся вони досіх пор вах*є!!!А ше лічно Я один лучче чим Жорж Вашингтон і Абрам Лінкольн - це не Я придумав це Мені лічно сказали 2 вєлічайших соціолога, шо Я лучче всєх справився і в пандємію і вопше!!! І з Китайом Я тагда харашо справився, ми з Сі дружбани єслі шо!!!Такшо бігом оддали мені Грінландію!!! Тоїсть Ісландію!!! Я вас всіх лічно защітю од 3 Світової - вона не начнецця благодаря Мені!!!Швейцарія маладци класні часікі роблять!!!Всьо пака!!!»