Fuente
Bite the Byte | Якщо ви пішли дивитися на адженду ДоуДей, то там можна помітити, шо в ...
6 120 Vistas/Alcance
2026-05-05 12:23
Mensaje №453
Якщо ви пішли дивитися на адженду ДоуДей, то там можна помітити, шо в мене нова робота. :) Так от, ми шукаємо 3д-дизайнера/інженера/моделера. В ідеалі крутого і з досвідом. Людину, яка б така: бісять ці дрони на карбонових рамах, не могли нормально зробити?! Людину, якій сопромат цікавіший, аніж блискучість поверхні (і недостатньо душну щоб вказати мені на недосконалість фрази 😁).В нас є прям кілька нагальних потреб, в основному під FDM-друк, але ми точимо зуби і на звичайний пластик з прес-формами, так що буде поле для професійного розвитку. Авжеж, в ідеалі ми шукаємо людину, яка це все вже дуже вміє і зможе підняти наш рівень розуміння проблеми прям сходу — ну але можемо порозмовляти, якщо ви займалися більше красою, але дуже зацікавлені в міцності/простоті друку/зручності використання.Всі варіанти ок: і якщо ви хочете виключно 3д займатися, і якщо у вас є інші зацікавленості/таланти. Ок поговорити про фултайм, або про почасовку/попроєктну, якщо ви дуже кльовий. 😁 Ідеально якщо ви в Києві, чи готові періодично бувати.Хочемо або портфоліо (з поясненнями чому це релевантно), або виконання тестового завдання.Мене навряд читають багато Здшників, але якщо у вас є такі знайомі, то киньте їм лінк на цей пост.