Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bite the Byte
Añadido 06 ene. 2025

Bite the Byte

@bitethebyte
Número de suscriptores: 3 364
Fotos: 25
Videos: 2
Enlaces: 281
Descripción:
Соловйов здорової людини! 🌐solovyov.net Архів каналу: solovyov.net/channel
Fuente

Bite the Byte | МонобазарНа відміну від монівського маркетплейса, який імхо нічого дос...

Logotipo de la comunidad de telegram - Bite the Byte Bite the Byte @bitethebyte
5 640 Vistas/Alcance 2025-12-12 09:49 Mensaje №445
МонобазарНа відміну від монівського маркетплейса, який імхо нічого достатньо цікавого не пропонує (ну окрім їх війни за знижки і загалом заливання ринку грошима), базар — це суперцікава тема. По-перше, на ринку маркетплейсів кілька гравців і всі вони доволі активно рухаються, а ОЛХ сидить рівно і тільки комісії підвищує. 😁 По-друге, в ОЛХ величезна трабла зі скамерами, а Моно, хоч і має пару скандалів, все одно куди краще буде в цьому сенсі — бо це банк, і тобі щоб дати там оголошення, треба із ним поділитися паспортними даними. Трошечки серйозніший поріг входу, аніж нічого.По-третє, в них величезна аудиторія людей, які значно мобільніші для “спробувать”, аніж бізнеси, бо їм не треба переналаштовувать бізнес-процеси свої, вони можуть просто піти і викласти шось, і маленькі радості життя у вигляді допомоги ШІ при описі товару тут просто манна небесна, бо зменшує поріг входу (і взагалі в кого є наснага оті описи писать 😁).Ну й можливість куплять на барахолці в розстрочку — це розрив, ось яскравий індикатор того, що ОЛХ супер-пасивний і нічого не хоче робити. І він же ж такий абсолютно всюди, це не тільки в Україні він спочиває на лаврах, просто в цілому "оголошення крутяця, лавешка мутиця”. 🤷‍♂️ Але ж перебороти мережевий ефект дуже складно, тому він прекрасно себе почував… Цікаво, чи змусить ОЛХ рухатися цей стимул?Короч, по всім параметрам мені Монобазар здається куди більш цікавою штукою, аніж Мономаркет, і мені здається що воно полетить, бо легко/зручно/менш стрьомно. :)Авжеж ще не вистачає фіч — нема вішліста, нема фільтрів та й підписок на них, пошук не ідеальний, веб-версії нема (а з нею і SEO) — але це все дрібні речі порівняно з тим, щоб запрацював основний флоу і можна було легко і дати оголошення, і купити його і отримати доставку. Вони навіть не зробили месенджер, що різко звужує поле діяльності для скаму, і це лише тому, що покупка працює одразу із доставкою етц. А фічі додадуть, там інтеграцій зі сторонніми сервісами не треба. :)