Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bite the Byte
Añadido 06 ene. 2025

Bite the Byte

@bitethebyte
Número de suscriptores: 3 364
Fotos: 25
Videos: 2
Enlaces: 281
Descripción:
Соловйов здорової людини! 🌐solovyov.net Архів каналу: solovyov.net/channel
Fuente

Bite the Byte | Попав тіки шо в хвіттері на обговорення симпатичної фоточки французько...

Logotipo de la comunidad de telegram - Bite the Byte Bite the Byte @bitethebyte
5 660 Vistas/Alcance 2025-09-10 07:43 Mensaje №435
Попав тіки шо в хвіттері на обговорення симпатичної фоточки французького потяга десь із 60-х, із шкіряним салоном, де люди в коментах страждають шо нема прогресу, все стало гірше, життя біль і нам всім гаплик.Окрім того що вони туплять і пік цивілізації був не у 60-х, а у 90-х (дивись “Матрицю”), мені ще стало цікаво, скільки ж коштують квиточки на їх модні швидкісні потяги — ну ж бо очевидно що ті фоточки зі шкіряними кріслами, це як фотки літаків 60 років тому, де всі палять сигари і їдять чорну ікру із шампанським, дороге задоволення. Так от, на сьогодні (ну тобто на середу) купити квиток з Парижа до Марселя, де потяг тебе провезе майже 800 км за 3 години і 5 хвилин — 60€. 800 км! За 3 години! В п’ятницю, очевидно, дорожче — або дуже срання, або 120€, або купляй заздалегідь.Але все одно здається дуже адекватно, і головне — просто капець як швидко. Непогано було б з Києва до Одеси за півтори години, га? Півтори години до вокзалу і потім півтори до Одеси. 🤣Оце, авжеж, як національна стратегія сполучення міст, було б неймовірно кльово. Не треба їхати до аеропорта, всі ці церемонії дурні і очікування/посадка довгі, а просто зранку здав дітей в школу, і потулив в Буковель. 😁Осьо куди тре енергію спрямовувати… коли вже ті москалі вимруть. 😡