Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біологічний факультет ОНУ
Añadido 06 ene. 2025

Біологічний факультет ОНУ

@biology_onu
Número de suscriptores: 257
Fotos: 553
Videos: 38
Enlaces: 46
Descripción:
Канал Біологічного факультету ОНУ 🌿 Створений студентами для студентів 🔬
Fuente

Біологічний факультет ОНУ | Вітаю, біофак! Разом з фактами поговоримо про реального Кінг-Конга.Вим...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біологічний факультет ОНУ Біологічний факультет ОНУ @biology_onu
259 Vistas/Alcance 2025-10-16 11:15 Mensaje №730
Вітаю, біофак! Разом з фактами поговоримо про реального Кінг-Конга.Вимирання вважається природною частиною історії Землі. За оцінками, протягом 4,5 мільярдів років існування планети, 99% усіх видів, які коли-небудь жили на Землі, зараз вимерли. Хоча більша частина цього вимирання сталася задовго до появи людей, нинішні темпи втрати видів надзвичайно високі.Гігантопітек був величезною мавпою, яка жила в Південно-Східній Азії від 2 мільйонів до 300 000 років тому.Досягаючи 3 метрів заввишки та вагою близько 500 кг, він був найбільшою мавпою, яка коли-небудь існувала.Вважається, що гігантопітек був переважно травоїдним, харчуючись бамбуком та іншими рослинними матеріалами, подібно до сучасних горил. Його вимирання, як вважається, пов'язане зі зміною клімату та конкуренцією за їжу з ранніми людьми. Незважаючи на його вражаючі розміри, були знайдені лише скам'янілі зуби та фрагменти щелепи, що робить його загадкою в багатьох аспектах.Дякую за увагу! Гарного вам дня! А з вами завжди #bio_interesting