Fuente
Бібліотека ім. Миколи Реріха | СВІТАНКИ ВІЙНИ" - після найтемнішої ночі завжди сходить сонце!19 квітн...
54 Vistas/Alcance
2026-04-20 10:45
Mensaje №1275
"СВІТАНКИ ВІЙНИ" - після найтемнішої ночі завжди сходить сонце!19 квітня в нашій бібліотеці відбулася презентація авторської фотовиставки архітекторки з Харкова Людмили Давиденко, яка родом з м. Черкаси та під час війни вимушено повернулась додому. Потребою пані Людмили стала фіксація щоранку телефоном народження дня – сходу сонця над Черкаським морем. В такий спосіб з’явилась серія «Світанки війни». Музичною окрасою відкриття виставки став виступ учнів Кдмш Ім. І.Н.Шамо дитячої музичної школи №7 ім. І.Шамо. Матушко Дар’я виконала на скрипці композиції М.Скорика «Мелодія», Н.Черненко «Угорський танок» та Чернухо Катерина заспівала пісні «Ластівка» та «Молитва за Україну». Виступ дітей став фінальним акордом віри в Перемогу Добра над злом, Світла над темрявою! Послухати дітей та більше дізнатися про виставку Людмили Давиденко можна за посиланням:https://rerixlib.blogspot.com/2026/04/blog-post_20.htmlВиставка діє з 4.04 по 30.04 за адресою Єреванська, 12, тел.073-444-29-10#бібліотеки_Соломянки