Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон України
Añadido 06 ene. 2025

Біатлон України

@biatlon_ua
Número de suscriptores: 1 236
Fotos: 2,490
Videos: 18
Enlaces: 2,220
Descripción:
Всі новини біатлону України і світу Співпраця @andrii_winter
Fuente

Біатлон України | Знаю, що я крута». Олександра Меркушина проривним чином провела виріша...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон України Біатлон України @biatlon_ua
571 Vistas/Alcance 2026-03-26 16:40 Mensaje №6427
«Знаю, що я крута». Олександра Меркушина проривним чином провела вирішальний відрізок біатлонного сезону21-річна Меркушина провела свій другий сезон на топрівні. Українка виступила на більшості етапів Кубка світу, а також дебютувала на Олімпійських іграх-2026. У Мілані-Кортіні-2026 Олександра була однією з найкращих біатлоністок складу збірної України: 17-те місце в індивідуальній гонці в її виконанні стало найкращим результатом жіночої команди на цьогорічних Іграх.Після Олімпіади-2026 Олександра відправилася у розташування юніорської збірної України, у складі якої виграла три медалі на ЮЧС з біатлону, зібравши повний комплект нагород: «золото» масстарту-60, «срібло» індивідуальної гонки та «бронзу» жіночої естафети.«Взагалі прикольно приїжджати на юніорський чемпіонат світу з Олімпіади, бачити багато юніорів, що приїхали з Ігор, — розповіла Олександра Меркушина в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт. Знайомі обличчя, ніби й не змінювала нічого. Звичайно, там трохи інша атмосфера, порівняно із Кубком світу. Не розумію, чому, але юніорські чемпіонати світу — якісь дуже серйозні».Завдяки виступам на юніорській першості Меркушина здобула додаткову іменну квоту для участі в останньому етапі Кубка світу. Саме у Голменколлені Олександра мала два фініші у заліковій зоні, перший з яких — 14-те місце у спринті — ще й став найкращим в її кар'єрі та загалом топрезультатом України у жіночих гонках сезону Кубка світу.«Я дуже люблю Голменколлен. Туди приїхала не просто як спортсменка-ноунейм, а як найкраща юніорка [чемпіонату світу], і мені про це постійно нагадували, люди ходили й постійно вітали, великі спортсмени, чиї плакати висіли у мене на стінці, коли я була маленька, підходили й казали, що я крута. Я така: знаю, що крута, а отже треба бігти по-крутому. І на таких позитивних емоціях, на драйві, я виходила на спринт. Це одна з небагатьох гонок, коли можна навіть побачити на старті, що в мене усмішка на обличчі, тому що я була готова в цей момент кайфувати від гонки. І я дійсно від неї кайфувала. Насамперед результатом, але я вважаю, що найкрутішим було те, що я отримала від неї задоволення».