Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон України
Añadido 06 ene. 2025

Біатлон України

@biatlon_ua
Número de suscriptores: 1 236
Fotos: 2,490
Videos: 18
Enlaces: 2,220
Descripción:
Всі новини біатлону України і світу Співпраця @andrii_winter
Fuente

Біатлон України | Дмитро Підручний: Ходом зміг боротися дуже добреІ знов капітан команди...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон України Біатлон України @biatlon_ua
620 Vistas/Alcance 2025-12-16 19:09 Mensaje №5833
🇺🇦Дмитро Підручний: Ходом зміг боротися дуже добреІ знов капітан команди Дмитро Підручний на висоті, спортсмен бездоганно провів четвертий етап і підняв українську естафетну четвірку на сьому позицію. Після виступу він поділився враженнями від гонки з читачами нашого сайту:- Дмитре, сьогодні етап у Вашому виконанні - це просто українська пісня. З якими думками взагалі виходили у гонку?- Виходив з думками, що треба зробити максимум, що від мене залежить. Якщо чесно, я до кінця навіть не знав, на якому ми місці йдемо. Думав, що ми ще до 10-го йдемо. Але коли приїхав на лежку, побачив, що ми на 14-му, і в мене проскочила думка про те, що знову так далеко. Але я старався з першого кола бігти практично на максимальні сили, тому що бачив, що суперники дуже близько до мене, старався відіграти максимум позицій. На другому колі також біг практично на максимумі, старався побільше позицій відіграти. Розумів, що все можливо, і можна сильно покращити позицію, адже естафета важлива для кубку націй.- Бачу, що Вас хвороба не зовсім відпустила...- Ну, загалом я почуваюся добре, але на свіжому повітрі в мене починається кашель. І під час гонки таке проявляється, це дуже заважає. Звичайно, що можливо не дуже добре бігати і лікуватися, але на тренуваннях цього немає. Тому прийняв рішення стартувати, але після такого навантаження цей кашель знов з'являється.- Як оцінюєте свій етап в Гохфільцені?- Ну, особисті гонки, звичайно, що негативно, і в перший день важко, було щось незрозуміло, чомусь змістилася сильно поправка, не зміг зрозуміти, чому так. І вчора самопочуття було не найкраще, і з лижами була в мене теж проблема, допустили ми помилку з підбором лиж, і це вчора також зіграло роль. Сьогодні ж все склалося ідеально, тому за естафету п'ять з мінусом можна поставити. Цей один постріл мій.., вважаю, не вдався, але радий, що ходом зміг боротися дуже добре, і це така позитивна нота для того, щоб рухатися далі.- Дякую🇺🇦 Anna Osolodkina з Гохфільцену