Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон України
Añadido 06 ene. 2025

Біатлон України

@biatlon_ua
Número de suscriptores: 1 236
Fotos: 2,490
Videos: 18
Enlaces: 2,220
Descripción:
Всі новини біатлону України і світу Співпраця @andrii_winter
Fuente

Біатлон України | Віталій Мандзин: Сьогодні склалося все кращеВіталій Мандзин приніс сьо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон України Біатлон України @biatlon_ua
589 Vistas/Alcance 2025-12-06 20:01 Mensaje №5755
🇺🇦 Віталій Мандзин: Сьогодні склалося все кращеВіталій Мандзин приніс сьогодні збірній України перші кубкові очки у особистих гонках, показавши 24-ий результат в спринті. Після виступу спортсмен поспілкувався з кореспондентом Суспільне: Спорт:- Яка реакція на гонку з твого боку, як вона: вдалася чи ні?- Насправді трішки обідно за промах на стійці, тому що я дуже хотів сьогодні стріляти чисто. На жаль, трішки з цим не склалося і ходом сьогодні було фізично важко. Скажу відверто, але я дивився на проміжний фінішний результат. Я мав би залишитися в топ-30, надіюся на це. Вважаю, що з чогось треба починати.- Ти перший українець з очками, судячи з усього, в цьому сезоні. Що думаєш про це?- Насправді я мав би забирати своє ще в індивідуальній гонці, але тоді трішки не склалося. Сьогодні склалося все краще. Дякую за привітання. Далі буде.- Після виходу зі стадіону і до наступної засічки на кожному з кіл по секунд 20 ти програвав лідерам. Що там такого складного?- Насправді до першої ж відмітки на трасі досить велика ділянка, там найтяжчий підйом, який є на цьому колі. Повторюю, що сьогодні фізично було досить нелегко. Стартуючи, я зрозумів, що потрібно сьогодні бігти 10 кілометрів, але їх треба терпіти дуже-дуже сильно. Гонка і склалася. Напевно, через те, що втома сьогодні була, не виходило показати кращий результат саме в ближньому ході.- В нас у команді трохи епідемія. Хлопці хворіють. Розкажи, як ти почуваєшся, чи все добре?- В принципі, слава Богу, зі мною на даний момент все добре, що стосується здоров'я. На жаль, наші найсильніші хлопці не стартують, які мають хороші шанси на хороші місця. На жаль, так стається. На даний момент в цей важливий сезон потрібно берегти по-перше здоров'я… Чекаю неодмінно, щоб ми всі разом могли представляти і закривати всю квоту, яку ми заробили у минулому році. З нетерпінням чекаю, щоб вся команда взяла участь у всіх гонках. Бажаю хлопцям, всім товаришам міцного здоров'я.- Сьогодні в Україні святкують і День Святого Миколая, і День Збройних Сил. Зараз тебе дивляться тисячі або мільйони глядачів. Твої слова?- Насправді, в першу чергу, хотів подякувати нашим захисникам. Тому що завдяки їм ми можемо представляти Україну на такому рівні, як Кубок світу. Я вельми вдячний за це і дуже гордий, що можу представляти Україну на такій міжнародній арені. Тому, по-перше, це низький їм уклін. Звісно, хотів привітати всіх українців з День Святого Миколая. І нехай Миколай-чудотворець принесе маленьке диво всім нам, всім українцям. І трішки посмішки у цей чудовий день.- Дякую дуже.За матеріалами трансляції Суспільне Спорт Автор фото 🇺🇦 Dmytro Yevenko Джерело:https://www.biathlon.com.ua/comments/14169-v%D1%96tal%D1%96y-mandzin-syogodn%D1%96-sklalosya-vse-krashte