Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон Україна
Añadido 14 jul. 2024

Біатлон Україна

@biatlonUkraina
Número de suscriptores: 3 973
Fotos: 3,050
Videos: 377
Enlaces: 1,950
Descripción:
Найсвіжіші біатлонні новини, і не тільки😉🔥 📸Наш інстаграм: https://www.instagram.com/_ukraine_biathlon_?igsh=b2V6bDFjaTB5dHNi Правила прості: наш чат без образ у будь-який бік👌 Виникли якісь питання? Пишіть їм: @apple_shock та @jeger_ny 😉
Fuente

Біатлон Україна | Частина 3 🤍✍️ Можливо, ви якісь цілі ставите на новий біатлонний сезон...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон Україна Біатлон Україна @biatlonUkraina
2 400 Vistas/Alcance 2024-11-11 07:02 Mensaje №3965
🤍 Частина 3 🤍✍️ Можливо, ви якісь цілі ставите на новий біатлонний сезон? 🗣 Виступити якнайкраще. Ми не команда того рівня, щоб говорити за медалі, але хотілося б. Були великі плани по Ірині Петренко, по загальному Кубку світу, але зараз ми не можемо дивитись на загальний Кубок світу. Зараз вже ці плани корегуються і вже більше до Чемпіонату світу. Багато хочеться, хочеться, щоб вже і молодь підтягнулась. Основне завдання на цей сезон - сформувати кістяк команди, боєздатну естафетну команду до Олімпійських ігор. Звичайно, щоб це було, треба переважно бути десь тут наверху. Думаю, що ми можемо гідно і в естафетах виступати, і в особистих гонках, тому не було у нас таких завдань за медалі, але думаю, якщо ми робимо порівняння з минулим сезоном, то ми зробили крок вперед, це вже буде крок назустріч гідним результатам, але, сподіваюсь, будуть і гідні результати цього року.✍️ Дякуємо Вам за цікаве інтерв’ю. Можливо, хочете щось від себе ще сказати?🗣️ Дякую. Підтримуйте нас, прощайте, якщо щось не так. Це спорт і все буде. Ми обов'язково піднімемо рівень команди в цьому сезоні і повернемо ту славу, яка була в тієї знаменитої олімпійської четвірки, але не все відразу. І основне, що хотів би сказати: дівчата тут стараються, щось виходить, щось не виходить, але вони дурницями не займаються і хочуть цією справою займатись. Для мене це основне. Коли так буде, то по-перше, трохи часу і все прийде, а по-друге, молодь (а це основна наша надія), яка за ними йде, багато чого позитивного навчиться: і як тренуватись, і як просто жити. Так що все буде добре.🤍 The end 🤍