Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон Україна
Añadido 14 jul. 2024

Біатлон Україна

@biatlonUkraina
Número de suscriptores: 3 973
Fotos: 3,050
Videos: 377
Enlaces: 1,950
Descripción:
Найсвіжіші біатлонні новини, і не тільки😉🔥 📸Наш інстаграм: https://www.instagram.com/_ukraine_biathlon_?igsh=b2V6bDFjaTB5dHNi Правила прості: наш чат без образ у будь-який бік👌 Виникли якісь питання? Пишіть їм: @apple_shock та @jeger_ny 😉
Fuente

Біатлон Україна | Біатлоністи плачуть від холоду? Смілива заява від Жустін Брезаз-БушеМо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон Україна Біатлон Україна @biatlonUkraina
2 730 Vistas/Alcance 2026-01-10 17:07 Mensaje №5892
😱 Біатлоністи плачуть від холоду? Смілива заява від Жустін Брезаз-БушеМороз у –10°C у поєднанні з вітром, що посилював холод до –16°C, суттєво ускладнив умови на трасі.🇫🇷 Своїми враженнями поділилася Жустін Брезаз-Буше:«Умови сьогодні були складними. Я бачила, як біатлоністи плакали від холоду.» 🇫🇷 Про серйозні труднощі через мороз також розповіла Осеян Мішлон, яка була змушена значно утеплюватися:«Пiд час розминки я одяглатовсті рукавички та чотири шари одягу.» 🇺🇦 Свою оцінку погодних умов дав і капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний:«Те, що мінус 10, це ще не так катастрофічно. Тут дуже велика вологість, і просто весь одяг, і гвинтівка покриваються таким маленьким прошарком льоду. І це найгірше, тому що через це ти також сильно промерзаєш. І звичайно, що при такій погоді важко бігти, треба краще вдягатися. А чим більше одягу, тим воно тебе більше сковує. Але, коли добре зробиш розминку, то, в принципі, можна і в таку погоду боротися. Та приємніше, коли не так сильно холодно.» 📸: Nordic Mag & biathlon.com.ua