Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон Україна
Añadido 14 jul. 2024

Біатлон Україна

@biatlonUkraina
Número de suscriptores: 3 973
Fotos: 3,050
Videos: 377
Enlaces: 1,950
Descripción:
Найсвіжіші біатлонні новини, і не тільки😉🔥 📸Наш інстаграм: https://www.instagram.com/_ukraine_biathlon_?igsh=b2V6bDFjaTB5dHNi Правила прості: наш чат без образ у будь-який бік👌 Виникли якісь питання? Пишіть їм: @apple_shock та @jeger_ny 😉
Fuente

Біатлон Україна | Частина 2 🤍✍️ Валеріє, розкажіть вболівальникам, як справляєтесь з емо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біатлон Україна Біатлон Україна @biatlonUkraina
3 000 Vistas/Alcance 2025-04-21 16:21 Mensaje №5142
🤍 Частина 2 🤍✍️ Валеріє, розкажіть вболівальникам, як справляєтесь з емоціями після гонки? Вдається швидко переключитися?🗣 Це завжди складно, особливо після невдалих гонок. Це наче розпач всередині: з’являється багато запитань до себе, починаєш себе "гризти" — що зробила не так, що, можливо, треба було зробити інакше. Після гонки намагаєшся зробити якийсь короткий аналіз. У такі моменти дуже хочеться підтримки від близьких. Навіть посеред гонки моя сестричка та мама писали мені: «О, перший нуль! Давай-давай!» — всілякі такі теплі повідомлення. Потім після фінішу відкриваєш, читаєш — навіть коли гонка була невдала, коли, наприклад, зробила три помилки на вогневому рубежі — і сестра пише: «Нічого, ти можеш краще». І це справді трохи покращує емоційний стан. Ще щось тренер може сказати. Звісно, я буваю розчарована і тренер теж, коли не розуміє причину, чому щось не вийшло. Наприклад, в цьому сезоні засмутила стрільба на перших стартах. І цьому нема пояснення ні в мене, ні у тренера. ✍️ Чи були у вас моменти, коли хотілось усе покинути?🗣 Звісно, були. Хотілось покинути біатлон, але не забути про нього. Бували часи справжнього розпачу, коли доводилось тренуватись одній, без команди, без фінансової підтримки. Було таке, що я майже три місяці не тренувалася. Але навіть тоді я не забувала про біатлон. І, можливо, саме це дало мені ще більше мотивації повернутися, відібратись далі в команду і довести, що я справді можу щось показати.✍️ Які цілі ставите на наступний сезон? Чи плануєте боротьбу за місце на Олімпіаді-2026?🗣 Мої найближчі плани — хочу набути досвіду, покращити стабільність і виступати на високому рівні в наступному сезоні. А щодо Олімпіади — звісно, кожен спортсмен мріє потрапити на неї та виграти Олімпійське золото. Мрій багато, але я розумію, що не всі стануть зірками, та все ж я прагну цього. Моя мета — хоча б наблизитися до того рівня, який дозволить реально боротися за потрапляння до олімпійської збірної.✍️ І наостанок — що б ви побажали юним біатлоністам, які лише починають свій шлях?🗣 По-перше, не губіть лижі! А ще - бігайте швидко, стріляйте влучно і не сваріться зі своєю гвинтівкою. У вас усе попереду!🤍 The end 🤍