Fuente
Біатлон Україна | Частина 2 🤍✍️ Валеріє, розкажіть вболівальникам, як справляєтесь з емо...
3 000 Vistas/Alcance
2025-04-21 16:21
Mensaje №5142
🤍 Частина 2 🤍✍️ Валеріє, розкажіть вболівальникам, як справляєтесь з емоціями після гонки? Вдається швидко переключитися?🗣 Це завжди складно, особливо після невдалих гонок. Це наче розпач всередині: з’являється багато запитань до себе, починаєш себе "гризти" — що зробила не так, що, можливо, треба було зробити інакше. Після гонки намагаєшся зробити якийсь короткий аналіз. У такі моменти дуже хочеться підтримки від близьких. Навіть посеред гонки моя сестричка та мама писали мені: «О, перший нуль! Давай-давай!» — всілякі такі теплі повідомлення. Потім після фінішу відкриваєш, читаєш — навіть коли гонка була невдала, коли, наприклад, зробила три помилки на вогневому рубежі — і сестра пише: «Нічого, ти можеш краще». І це справді трохи покращує емоційний стан. Ще щось тренер може сказати. Звісно, я буваю розчарована і тренер теж, коли не розуміє причину, чому щось не вийшло. Наприклад, в цьому сезоні засмутила стрільба на перших стартах. І цьому нема пояснення ні в мене, ні у тренера. ✍️ Чи були у вас моменти, коли хотілось усе покинути?🗣 Звісно, були. Хотілось покинути біатлон, але не забути про нього. Бували часи справжнього розпачу, коли доводилось тренуватись одній, без команди, без фінансової підтримки. Було таке, що я майже три місяці не тренувалася. Але навіть тоді я не забувала про біатлон. І, можливо, саме це дало мені ще більше мотивації повернутися, відібратись далі в команду і довести, що я справді можу щось показати.✍️ Які цілі ставите на наступний сезон? Чи плануєте боротьбу за місце на Олімпіаді-2026?🗣 Мої найближчі плани — хочу набути досвіду, покращити стабільність і виступати на високому рівні в наступному сезоні. А щодо Олімпіади — звісно, кожен спортсмен мріє потрапити на неї та виграти Олімпійське золото. Мрій багато, але я розумію, що не всі стануть зірками, та все ж я прагну цього. Моя мета — хоча б наблизитися до того рівня, який дозволить реально боротися за потрапляння до олімпійської збірної.✍️ І наостанок — що б ви побажали юним біатлоністам, які лише починають свій шлях?🗣 По-перше, не губіть лижі! А ще - бігайте швидко, стріляйте влучно і не сваріться зі своєю гвинтівкою. У вас усе попереду!🤍 The end 🤍