Fuente
💥BEREZOVIEW (Taras Berezovets) WAR IN UKRAINE | У МЗС РФ назвали травень «найкривавішим» місяцем для цивільних у Росії...
34 400 Vistas/Alcance
2026-06-15 19:16
Mensaje №36524
📎У МЗС РФ назвали травень «найкривавішим» місяцем для цивільних у Росії з початку року і звинуватили Велику Британію. 15 червня з особливих доручень МЗС РФ Родіон Мірошник назвав основну причину зростання кількості жертв — масові постачання безпілотників нібито із Великої Британії.Російська офіційна статистика називає наступні цифри:⏺Всього потерпілих: 1 038 осіб (для порівняння: у квітні — 767 осіб).⏺Загинуло: 153 особи, з них 8 дітей.⏺Поранено: 885 осіб.⏺В середньому понад 33 цивільних на день отримують поранення або гинуть від ударів ЗСУ. Незалежного підтвердження цих даних немає. Також у МЗС РФ звинуватили українські сили у використанні БПЛА для полювання за цивільним транспортом. «За допомогою масованих ударів БПЛА, дистанційного мінування, а також дронного патрулювання трас Києвом були зроблені спроби блокування постачання та переміщення населення в таких містах, як Олешки та Гола Пристань в Херсонській області, а також у населених пунктах на території Республіки Крим. Шляхом регулярних атак на цивільний транспорт українські бойовики прагнули позбавити забезпечення цивільного населення продуктами харчування, життєво важливими медикаментами та ГСМ, а також перешкоджати їх переміщенню територією регіонів.Загальна кількість прильотів по цивільних об'єктах: 17 041, що на понад 3 000 перевищує показник квітня». За травень поранення нібито отримали «13 медиків, 20 співробітників рятувальних служб, а також 12 працівників комунальних аварійних служб, 5 з яких загинули», — цитує ТАСС слова Мірошника.@berezoview