Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 💥BEREZOVIEW (Taras Berezovets) WAR IN UKRAINE
Añadido 06 ene. 2025

💥BEREZOVIEW (Taras Berezovets) WAR IN UKRAINE

@berezoview
Número de suscriptores: 140 329
Fotos: 18,800
Videos: 5,620
Enlaces: 4,380
Descripción:
Автор Telegram каналу — підполковник ЗСУ. Це його авторський погляд на події в Україні та світі. Аналітика, новини, свідчення, відеодокументи про військові злочини Росії. Визнаний “іноземним агентом” Мін’юсту РФ 28 жовтня 2022. Чесно кажучи, фіолетово
Fuente

💥BEREZOVIEW (Taras Berezovets) WAR IN UKRAINE | Серпень 2022 року, мобілізований тоді ще старший лейтенант ЗСУ Березов...

Logotipo de la comunidad de telegram - 💥BEREZOVIEW (Taras Berezovets) WAR IN UKRAINE 💥BEREZOVIEW (Taras Berezovets) WAR IN UKRAINE @berezoview
35 000 Vistas/Alcance 2026-05-15 09:19 Mensaje №36342
📷Серпень 2022 року, мобілізований тоді ще старший лейтенант ЗСУ Березовець і капітан Володимир Омелян у Миколаєві, біля зруйнованої будівлі ОДА. Омелян мобілізувався у перший день вторгнення 24 лютого 2022 року, я у травні. Наші шляхи неодноразово перетиналися на фронті на півдні, коли Володя був у своєму батальйоні ТрО, а я у 515 батальйоні спеціального призначення СВ. Потім він отримав важке поранення від уламків КАБа на Харківщині, яку звільняла в тому числі і моя бригада у вересні 2022 року. Омелян так і залишився одним із небагатьох колишніх топ-посадовців, хто добровільно мобілізувався під час повномасштабної війни. Цей приклад чомусь не змогли, або не захотіли наслідувати інші колишні і діючі високопосадовці, так, як це відбувається у тому ж Ізраїлі. Цікаво, що помийні телеграм-канали та блогери постійно обливали брудом Омеляна та інших добровольців за те, що вони пішли служити. Мене, до слова, тоді ж сфотографували на заправці у прифронтовому тоді Кривому Розі з хот-догом, коли ми брудні, поверталися з ЛБЗ в частину і заїхали за кавою. Як кажуть, друже, все минає, мине і це.@berezoview