Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міський голова Андрій Білоусов
Añadido 06 ene. 2025

Міський голова Андрій Білоусов

@belousov_andrei
Número de suscriptores: 25 035
Fotos: 12,800
Videos: 1,410
Enlaces: 1,370
Fuente

Міський голова Андрій Білоусов | Після капітального ремонту відкрили оновлену амбулаторію №7 — медичний...

Logotipo de la comunidad de telegram - Міський голова Андрій Білоусов Міський голова Андрій Білоусов @belousov_andrei
9 200 Vistas/Alcance 2025-03-25 16:00 Mensaje №10036
🏥Після капітального ремонту відкрили оновлену амбулаторію №7 — медичний заклад, що забезпечує допомогу понад 12 тисячам мешканців, зокрема 1,5 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Проєкт реалізували завдяки багаторічній співпраці Кам’янської громади з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), що фінансується урядом Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW). З 2015 року спільно з УФСІ у Кам’янському вже втілили низку ініціатив: капітально відремонтували школу №42, реконструювали гуртожиток під соціальне житло, а у травні 2023 року відкрили оновлену амбулаторію №5 на Лівобережжі.У межах програми «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ-VIII» капітально відремонтовано другий поверх лікарні. Вартість робіт – 28 млн. грн. Було проведено комплексну модернізацію приміщення: замінено вікна, двері, комунікації, оновлено освітлення, електрику, вентиляцію, виконано внутрішні оздоблювальні роботи, встановлено нову сантехніку. Особливу увагу приділено доступності для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.🤝Дякую нашим партнерам – Українському фонду соціальних інвестицій, уряду Німеччини, Німецькому банку розвитку, а також усім, хто доклав зусиль до реалізації цього проєкту.Наразі, за грантові кошти Європейського інвестиційного банку триває капітальний ремонт усієї будівлі, оновлення фасаду та благоустрій території. Завершення робіт заплановане до кінця року. Робимо все можливе, щоб створити гідні умови в закладах охорони здоров’я, на які заслуговують і наші мешканці і наш медичний персонал🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #інвестиції_в_місто