Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бюро економічної безпеки України
Añadido 14 jul. 2024

Бюро економічної безпеки України

@beb_ukr
Número de suscriptores: 3 562
Fotos: 201
Videos: 7
Enlaces: 139
Descripción:
все про Бюро економічної безпеки України офіційні і неофіційні новини про діяльність БЕБ без цензури та ангажованості чат: https://t.me/beb_ukr_chat contacts: [email protected] @look_back_on (this is not an official channel)
Fuente

Бюро економічної безпеки України | ​​#думки#ФОП#БЕБ#податкиБЕБ знайшов 50 тис. ФОПів-рецидивістів😮😮😮🎤За с...

Logotipo de la comunidad de telegram - Бюро економічної безпеки України Бюро економічної безпеки України @beb_ukr
3 900 Vistas/Alcance 2025-05-30 07:14 Mensaje №2344
​​#думки#ФОП#БЕБ#податкиБЕБ знайшов 50 тис. ФОПів-рецидивістів😮😮😮🎤За словами керівника детективів БЕБ Олександра Ткачука, сьогодні існує понад 50 тисяч ФОПів, що залучені до протиправних схем. Переважно це молодь, тобто студенти, які за винагороду надають свої електроні ключі для відкриття банківських рахунків. Їх використання в комплексі з використанням персональних даних власників може дозволити зменшити сплату податків підприємствами реального сектору економіки орієнтовно на 70 млрд.грн. щорічно.🙄Як я завжди казав про таку аналітичну роботу правопохоронних органів: аналітика від слова АНАЛ.Ще в часи старої-доброї податкової міліції, працювавши разом із цими добрими та достойними людьми завжди дивувався, як вони видобувають такі астрономічні суми втрат бюджету. "Внаслідок протиправної діяльності суб'єкта господарської діяльності втрати бюджету склали ХХХ млн.грн..." Звідки цифра? Беремо нараховуємо, на наче не сплачений податок, штрафні санкції і пені (без рішення суду чи навіть експертизи) і пишемо у звітність. Деякі генії брали взагалі не суму податку (18% прибутку), а ставили базу нарахування, як втрати бюджету)))) Ріал)Тут десь так само. Взяли ФОПи з КВЕДами характерними для зарплатних. Можливо відібрали тих, які працюють з 1-2 контрагентами і сказали, що вони схемщики. Стонкс.Але посилання на новину та картинку я вам залишу. Схеми ж є, але боротися з ними і виправдовувати не маленьку зп та бронювання можна лише страшними цифрами у звітності та показниками розкриття злочинної діяльності ФОП-картелів@taxincognito