Знання з курсу «Біохімія твоєї тарілки» - це ваша можливість сформувати свою персональну тарілку: смачну, поживну та підходящу вам, з урахуванням стану організму!Які питання ми розберемо на курсі:- Як їжа впливає на здоров'я та зовнішність.- Що таке біологічна, нутритивна, енергетична цінність їжі та чим вони відрізняються.- Чи варто зважувати їжу та рахувати калорії, б/ж/в.- Як визначити свій оптимальний обсяг порції та к/б/ж/в без постійних зважувань- Що відбувається з їжею в нашому організмі. Біохімія травлення.- Для чого нам білки, жири, вуглеводи та їх оптимальні джерела.- Як побудувати свій раціон з урахуванням різних хронічних захворювань та дисфункцій (напр., синдром подразненого кишківника, закреп, діарея, застій жовчі, аутоімунні захворювання, гіпотиреоз, анемія, рецидивуючі інфекції, акне, екзема, псоріаз, ендометріоз та інші хронічні запальні процеси).- Рекомендації по формуванню здорової продуктової корзини.- Глютен, молочка, червоне м'ясо та інші “спірні” продукти: чи дійсно вони шкідливі? - Як розподіляти своє харчування впродовж дня. Сніданок, обід, вечеря, перекуси.- Вибір якісної води та оптимальний питний режим.- Пластик, гербіциди, важкі метали. Методи зниження токсичного впливу на здоров'я.- Вибір безпечного посуду з рекомендаціями виробників.- Два варіанти меню, складених з урахуванням рекомендацій курсу.Цей курс буде корисним як людям, які вивчають тему для себе. Так і спеціалістам, які хочуть поглибити знання та більш ефективно допомагати своїм клієнтам. Також для вашої зручності є можливість оплати частимиhttps://www.oleksandrapetrenko.com/
Сьогодні в нас чергова зустріч ГО «Спілка Натуропатів».Сижу слухаю лекцію про дитяче здоровʼя від випускниці Школи Натуропатії , дитячого хірурга - Людмили Чапаєвої. По-перше, це найкраща лекція про дитяче здоровʼя, яку я взагалі колись чула. Без перебільшень. По-друге, я сама - не лише спеціаліст. Я ще просто мама, просто жінка, яка сама колись росла без жодного розуміння харчової культури, бо в часи мого дитинства - практично в нікого його не було.За місяць моїй дочці 13, вона підліток і її харчування часами далеке від ідеалу. Але слухаючи цю лекцію, хочу вказати одне:як добре що я була нудною мамою!😂- Як добре, що моя дитина привчена лягати спати та прокидатись в той самий час. - Що вона ЗАВЖДИ снідає і робить це теж майже в той самий час все своє життя. - Що в неї завжди є три прийоми їжі і жодної думки пропустити обід, бо в школі їлись вафлі, морозиво або ще щось (що часто трапляється у підлітків) …Ось ця постійність , наявність режиму сну та харчування - це база метаболічного здоровʼя дитині на ВСЕ ЖИТТЯ! Вона закладається саме з 3 до 10 років та виправити це повністю в дорослому віці - неможливо ! Можна лише справлятись з наслідками .А ще сьогодні також пораділа, що в нас все ж вийшло 🥹 Не в мене, а саме в нас: бо Спілка Натуропатів на регулярній основі працює!Що випускники Школи Натуропатії БЕЗОПЛАТНО відвідують такі цінні лекції. Вкотре відчула, що вибір натуропатії - не просто освіта чи робота. Це частина життя та можливість дбати про найцінніших людей в нашому житті. 🫂
Привіт❄️☃️Деколи холоди не просто втомлюють, деколи вони прям суттєво впливають на фізичний та психоемоційний стан Насправді терморегуляція - це дуже складний процес і наш організм витрачає шалену кількість ресурсів, коли стає холодно.Щоб компенсувати це та підтримати свою теплокровну систему, треба згенерувати більше тепла.А тепло - це побічний продукт метаболізму.Відповідно, треба «розігнати» метаболізм.Щоб «активувати» метаболізм та виробити більше тепла наш організм намагається підвищити рівень гормонів щитоподібної залози.Також може зростати рівень кортизолу та адреналіну.Людина, яка в ресурсі, ніяк не відчуває цих коливань та нормально переносить такі холодні періоди.А ось коли залози (наднирники, щитоподібна) вже і так виснажені - то тут починається ось цей ефект «розбитості» в холодний період.Та сама осіння / зимова хандра власне звідси і походить.Великою помилкою буде їсти «сиру» та знежирену їжу.Тому, всі зелені салатики та куряча грудка замінюються тушкованими коренеплодами та качкою (наприклад).Ну і допомогти їх перетравити та окислити в енергію - теж буде не зайвим . Тому, препарати для кислотності шлунку, бича жовч, убіхінол, вітамін С, рибофлавін, карнитин - будуть не зайві в цей період та покращать терморегуляцію Сезонність та наявність холодної зими, в яких ми розвивались поколіннями, сформували в нас певну роботу ферментативних систем та особливості метаболізму.Жувати грін-салат, не їсти білки та жири тваринного походження можна тоді, коли ти поколіннями формувався під пальмою та без зими з мінусом.Всім гарної терморегуляції ☃️
Всім привіт )Сьогодні про домашні бʼюті гаджети та їх відмінності: Мікроструми & міостимулятори: пристрої виглядають майже однаково. Багато хто навіть не розуміє , що то різні речі. Але, в той час як перші для одних можуть бути неефективні. Другі для інших - можуть бути шкідливі Мікроструми Сила струму: дуже мала, близька до природних біострумів клітин.Діють на клітинному рівні: стимулюють мітохондрії, синтез АТФ, регенерацію тканин.Ефект: покращення тонусу шкіри, лімфодренаж, загоєння, протизапальний вплив.Мінімально відчуваються при використанні, можуть «вкусити» лише при застосуванні на суху шкіру (що є протипоказаним) Міостимулятори Сила струму: значно більша. Впливають на м’язи, викликаючи їх скорочення (подібно до фізичного тренування). Ефект: підтяжка, зміцнення м’язів, моделювання контурів.За відчуттями - помітні скорочення м’язів, «подьоргування». Мікроструми можна назвати менш інтенсивним впливом в порівняні з міостимуляторами. Але, не поспішайте хапатись за останній. Для облич з малою кількістю підшкірного жиру (як у мене) регулярне використання міостимулятора може ще більше проявляти вікові зміни та, так званий, ефект скелетизації. Тому, міостимулятори - скоріш рішення для «важких» облич, схильних до деформаційного типу старіння, набряків та більшою кількістю жирової тканини Про свій гаджет писала тут А також розповідаю прям сьогодні в сторіз