Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bayraktar Crypto
Añadido 06 ene. 2025

Bayraktar Crypto

@bayraktar_crypto
Número de suscriptores: 10 357
Fotos: 1,630
Videos: 146
Enlaces: 823
Descripción:
Заробляємо на «Байрактар» за допомогою криптовалюти. Про криптовалюти та блокчейн простими словами. Фінансових порад немає. Працюють професіонали. Зв‘язок: @bayraktar_admin Посилання: t.me/+tKJuBdYSzIliMjZi Менеджер: @pifagor_dao @optar_cpa

👥 Número de suscriptores

10 357
Promedio/Día:: -7
Promedio/Tiempo:: -53
Promedio/Mes:: -297

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,490 26-05-20 11:43
ніхуя не робити — сама вірна стратегія в наш часале не криптою єдині...🟢 Коли цей канал тільки запускався — на початку повномасштабного — за ним стояла одна проста ідея:«Заробляємо на Байрактар за допомогою крипти». І це було не просто гасло. Ми реально так жили. Кожен день — нова темка, гемчик, лудка, рефка, арбітраж, якийсь двіж. І за всіма цими цифрами стояли дрони, збори, допомога своїм.Це мало сенс.Зараз дивлюся на більшість криптоканалів — і дуже добре видно загальний стан ринку по їхньому контенту. Вогню стало менше. Ідей менше. Людей, яким реально цікаво копатись у всьому цьому — теж.Ринок вже не дає тих емоцій що у 22-23му. Тоді кожен день виглядав як нова можливість. Зараз більшість просто морально виснажилась.Я в тому числі, якщо чесно.Але от що я точно не хочу — щоб це все просто тихо померло.Бо ми з вами заробляли не тільки на крипті. Банківські рефки, біржові активності, схеми, абузи, арбітражі — за ці роки було дуже багато всього корисного.Тому.Без казок про легкі мільйони. Без "1000x гемів" і інфоциганщини. Просто нормально — як раніше. Шукати можливості, заробляти разом, ділитись тим що реально працює.Час знову починати. Накидайте 🔥 якщо скучили
👁 1,450 26-05-18 09:54
ніхуя не робити — було самою правильною стратегією.Я не вів цей канал більше півроку.І знаєте що?За цей час я не став “гуру”, який ідеально вийшов у кеш на піку й тепер розказує всім, як правильно жити.Навпаки.Навіть мій власний портфель по альткоїнам зараз у мінусі.І найтяжче в такі моменти — не сам мінус.А дивитись, як після однієї просадки приходить наступна.Як ринок день за днем вибиває емоції, мотивацію, віру в себе й бажання взагалі відкривати біржу.Особливо коли ти не “зайшов вчора”.А накопичуєш позиції ще з серпня 2022 року.Коли ти пережив десятки новин, обвалів, фейкових надій, “початків альтсезону” й нескінченних прогнозів від людей, які самі не знають, що буде завтра.І в якийсь момент ловиш себе на думці:“Може я взагалі все роблю не так?” Але правда в тому, що більшість зараз проживає абсолютно той самий стан.В крипті є періоди, коли твоя головна задача — не генерувати ікси, а просто не зламатися психологічно.Не почати бігати по нових “гемах”.Не продавати дно на емоціях.Не втрачати голову через страх і втому.Іноді найсильніша дія — це нічого не робити.Просто дожити цей етап.Перетерпіти.Дати часу зробити свою роботу.Бо ринок завжди ламає людей саме перед тим, як дати їм те, заради чого вони тримались.Я не знаю, коли саме все розвернеться.І не буду тут малювати казки про “через 2 місяці всі стануть багатими”.Але я знаю одне:такі періоди — нормальні.І якщо ти зараз морально виснажений від крипти — ти не один.
👁 4,360 25-10-11 07:05
СТОП FOMOЗараз по всім каналам масово розганяють фомо про те, що вчора багато зробили лайфчендж відкуп альткоїни просто по дну й за декілька секунд заробивши колосальні статки. В мене єдине питання — ви бачили десь цих добряків чи тільки десятки постів в каналах про те що «кожен міг», але ніхто цього не зробив))Якщо ви кусаєте лікті, що не купили OP по $0.1625, ATOM по $0.001 або (підставити будь-який альткоїн), не кусайте. Ці ціни малювалися на ліквідаціях ботами, біржі висіли і відкупити такі просідання могли лише обрані. Якщо ви думаєте, що змогли побачити злив, зайти на біржу та купити на дні, то ні, не змогли б. Все сталося миттєво, все лагало, а відкуповувати давали вже після відскоку.Я особисто в цьому переконався! Я починав пробувати відкупляти $TON з 0,5 проте ні одна моя ні лімітка ні ринкова угода не спрацювала — біржі масова блокувала будь-які транзакції. Будь-які крупні біржі. Для всіх просто малювали картинку. Ніхто не зміг відкусити цей кусок пирога з простих людей!Втім, як завжди. Низькі ціни лише для ММ🤷‍♂️Проте, я знаю десятки випадків, де люди втратили все на своїх позиціях. Мого товариша ліквіднуло на 500.000$ так як частина коштів в нього були закладені. Весь його депозит зараз рівний 0. Загалом Ліквідацій більш ніж на $20 млрд. Гроші втратили понад 1,66 млн трейдерів — найбільша однодневна хвиля ліквідацій в історії.Ось тепер й задумайтесь, скільки реальних кейсів лайфченджу за ніч ви знаєте, а скільки тих кого обнулили?)
👁 6,230 25-05-21 15:03
Ринок шляпа повна. Ви тільки представте собі ситуацію: біток біля АТХ, але при цьому ефір та більшість альтів навіть не показали перформ. І настрій на ринку через це дуже поганий.Я думаю, що нам не дадуть так швидко помацати АТХ і вихід за 110к буде через запили. Головне — це не закрити цей місяць тінню свічі, бо далі нас спокійно може чекати корекція і похід назад на 90к.Взагалі, який план я для себе намалював:1. Зараз чекаємо декілька запилів вниз і потім вихід на АТХ бітка. При цьому — утримуємось на цьому моменті.2. Вже зараз почав потроху набирати позицію на шорт по домінації БТС. Впевнений, що нових АТХ по домінації нам не чекати, бо ринок крипти це десятки тисяч токенів, по яким розтікається ліквідність. І якщо подивитись, то ТОП-20 монет СМС ходять зараз разом з бітком, іноді навіть трохи краще. Тому цілюсь в те, що ми побачимо пролив по домінації і перетікання лікви.3. Якщо ідея з домінацією відпрацьовує, можна спробувати діставати трошки тезеру з гаманців і пробувати підбирати щось з ринку. Не довгострок, а чисто як спекуляційну історію. І тоді в нас літо буде дуже веселим.Якось так. Без особливої конкретики, але ідею по шорту домінації БТС можете спробувати потягнути зі мною.
👁 4,520 25-05-05 13:22
Є відчуття, що в найближчі тижні нас змусять повірити в sell in may.По класиці, літо це поганий період для усіх фінансових ринків, бо багато хто йде у відпустки, а усі рішення, які не встигають прийняти у травні, переносять на вересень-жовтень.Зараз ми відіграли увесь позитив, який був: мінімізація тарифної війни з Китаєм (хоча й досі не зрозуміло, до чого вони прийшли), гарні корпоративні звіти, стійкість ринку праці.Але є відчуття, що перед тим, як дати подихати ринку крипті і альтам, нас можуть повезти трохи нижче, щоб усі пасажири, які чекали двіжухи влітку, натиснули кнопку "sell" і повернулись в ринок вже восени. Єдине, що зараз заспокоює — це те, що крипта й так перепродана. Графічно ми взагалі виглядаємо чудово. Так, деяка альта все одно трохи стікає на рухах BTC. Але якщо порівняти графіки BTC та ETH, то виглядає все дуже непогано. Альта в моєму портфелі взагалі вже не падає майже (бо куди блять падати ще)Тому я для себе виділив два сценарії:1. Ми зараз флетимось тиждень-два, потім пробиваємо психологічну відмітку в 100к, після якої може статися прискорення зростання. Тоді шлях на новий АТХ відкритий, і можна щось підбирати для себе.2. Нас везуть вниз на якихось новинах, але не сильно. Десь в район 85-91к, щоб втримати рівень. Далі ми спостерігаємо реакцію, і бажано щоб це був V-образний відкуп, що підтвердить силу покупця. Тоді я б також розглядав позиції для себе.Як ви зрозуміли, поганого варіанту, де ми знову йдемо вниз, я не розглядаю для себе. Єдине — яким чином ми підемо вгору.
👁 7,230 25-02-03 08:59
Якщо раптом хтось не зрозумів, чому ми взагалі впали.Трамп ввів нові тарифи на Імпорт для Мексики, Канади і Китаю. Ще грозиться і для ЄС ввести теж саме.Нові тарифи — долар показує силу. Сильний долар — головний ворог ризикованих активів. Але це якщо ми говоримо про вчорашні події. Те що відбувалось сьогодні вночі — чистої води маніпуляція, щоб збрити 2 ярди ліквідацій.Більшість альктоїнів пробили ще одне дно. Можливо навіть нижче ніж було 5 серпня (тут можете мене поправити)І якщо ми закладаємо те, що це падіння просто маніпуляція, то в найближчий час повинен статись V-образний відкуп, далі невелика корекція щоб ті, хто схопив "ножі" повиходили з них, і далі прямий ріст. Але є ще одне "але": в нас вже не так багато факторів для росту як було в грудні-січні. Адже тоді ми росли на очікуваннях політики Трампа. Зараз ми гарненько падаємо на цих самих очікуваннях.Ще не зрозумілим лишається, як відкриється фонда сьогодні. Можливо нас взагалі поховають після того, як фондовики побачать, який піздєц відбувався, поки вони спали. Але думаю, що крипта вже заклала ймовірну просадку фонди.Це такий, чисто інформаційний пост, без конкретного плану дій та закликів. Якщо у вас є стейбли — можете трохи відкупати ринок. Точки входу дійсно класні.У мене є стейбл, але відкупати я не збираюсь. Мені важливіше зберегти кошти, аніж отримати точку входа 10-20% краще. Тим більше, ви вже й так знаєте, що я упакований майже повністю, і мені цього вистачає.
👁 5,800 25-01-15 20:15
➡️ Дуже швидко змінюються ринкові настрої, чи не так? Лише два дні тому бачив по крипточатам лише паніку та повідомлення "Коли вже це все скінчиться", а зараз вже усі висять у фомо-лонгах і чати забиті питаннями "Так а що купувати"?Ситуація насправді була дуже очевидною. Усі пророчили сквіз нижче 90к і V-відкуп. Ми його і отримали. Це круто розуміти пост-фактум, але не тоді коли знаходишся в ринкових угодах. Якби я до кінця притримався стратегії "Піти в канікули на новорічні свята", то я б зараз вийшов з розумінням, що нічого не втратив, і нічого не заробив.По факту я мав два неприємних стопа які трохи підпортили настрій в моменті і обнулили профіт, який я заробив на угоді по TRUMP. Там до речі 3х зафіксити могли, хто брав. З альти нічого нового не купував, нічого не продавав. Той самий $EIGEN про який я писав вже повернувся до моєї твх, цілі по ньому не змінюються. Не хочу нічого підбирати без розуміння нарративу і на зелених палках. Якщо ви помітили, то я почав давати деякі монети з DEX-ів. І думаю, що найбільші лайфченджі зараз треба ловити саме через он-чейн аналіз.Був класний нарратив AI-агентів. По суті він і зараз є, але вже забагато хайпу навколо нього. Відчуття що потрібно на хую прокатити разочок, щоб не розслаблялися.У мене портфель набраний, тому зараз фокусуюсь на точкових підборах. Зрозумів для себе важливу річ, що чим менше у мене позицій, тим спокійніше мені, і тим краще результат. Тому, ціль на найближчі півроку для крипторинку — менше суєти. Бо ми ж не на сокарі в кінці то кінців.Ось такий от монолог вийшов, сподіваюсь було цікаво почути мої думки. Підтримайте вогником чи що.