Fuente
Новини | Bali Ukraine | Українці на Балі | Це вже четверта академія, яку Apple відкрила в ІндонезіїПерша була зас...
539 Vistas/Alcance
2025-03-04 08:40
Mensaje №1858
Це вже четверта академія, яку Apple відкрила в ІндонезіїПерша була заснована у 2018му році в BSD City, Tangerang, Banten. На той час це була перша академія від Apple, побудованою в Південно-Східній АзіїВіце-президент Apple зі зв’язків із розробниками у всьому світі Сьюзан Прескотт сказала, що відкриття нової академії відповідає зусиллям Apple у допомозі розробникам, студентам і підприємцям в ІндонезіїНова Академії розробників Apple розташована в Tuban. У першому класі взяли участь близько 100 учасників, більшість з яких були представниками різних професій і вікових груп. Ці учасники приїхали з 32 міст Індонезії у віці від 18 до 56 років. Серед них були студенти, робітники, розробники і підприємціApple Developer Academy Bali також відкриває можливості для іноземних студентів з 11 різних країн, намагаючись заохотити міжкультурний обмін в Індонезії. Протягом наступних дев’яти місяців усі учасники працюватимуть разом, щоб досліджувати різні теми, пов’язані з основами програмування, маркетинговими навичками та розумінням штучного інтелектуПрограма Академії розроблена для забезпечення комплексного навчання в технологічній галузі та сфокусована на розробці додатків для iOSkompas.com