Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🧸 bad барліг
Añadido 06 ene. 2025

🧸 bad барліг

@badactress
Número de suscriptores: 1 639
Fotos: 904
Videos: 114
Enlaces: 213
Descripción:
лігво баби стресс та її ведмедиків 🩷💛
Fuente

🧸 bad барліг | 1. Я просто хотіла асоціативний символ, і щоб він був простий, але не ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🧸 bad барліг 🧸 bad барліг @badactress
589 Vistas/Alcance 2025-02-02 20:44 Mensaje №2622
1. Я просто хотіла асоціативний символ, і щоб він був простий, але не заюзаний як зайчики чи котики. Я це вигадала рік тому, прописала як стратегію особистого бренду, а потім, я каже моя подруга, випадково загазлайтила себе, що дуже люблю плюшевих ведмедів і шо з ними в моєму житті багато чого було пов’язане (я просто провела паралелі і знайшла багато повʼязаного з життя, дитинства і тд). Ну і зловила гіперфіксацію, бо я люблю на чомусь циклитися і колекціонувати. Короче розходимось, якось глибинної причини немає2. Я ходила на театральне в підлітковому віці і деякі оточуючі (батьки, тощо) жартівливо цим фактом знецінювали мої емоції. Тобто коли я плакала у сварці, казали «не вірю», «погана з тебе актриса», «це роби на заняттях, а мені тут театр не влаштовуй» і тдПотім я завела аккаунт, і робила там [господипрости] «акторські» ліпсинки, тобто намагалась органічно грати роль відкриваючи рота під фрагменти з фільмів і тд. І вирішила так цей аккаунт і назвати, ніби як «принижуючи» щоб захиститися іронією від хейту наперед. Перевірила чи вільний такий нік, чи легко його сказати одним словом, і зробила :р