Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Настині ко(р)ти(н)ки
Añadido 09 jul. 2021

Настині ко(р)ти(н)ки

@asyas_cats
Número de suscriptores: 289
Fotos: 6,130
Videos: 704
Enlaces: 1,110
Descripción:
і не тільки. Спорадично воскресаючий простір вкидів та кицезвалище @asyandel @duzecikavo – папери і всяке nerdy @koti_i_roti – коткові пащеки @pisnespivy – музика "Ніщо в житті не має сенсу, крім як у світлі еволюції"
Fuente

Настині ко(р)ти(н)ки | Цікава критика тенденції маркування поточного російського режиму як «ф...

Logotipo de la comunidad de telegram - Настині ко(р)ти(н)ки Настині ко(р)ти(н)ки @asyas_cats
30 Vistas/Alcance 2023-05-19 14:41 Mensaje №5416
Цікава критика тенденції маркування поточного російського режиму як «фашистського». В цілому розділяю бачення автора. Але хочу зазначити ось що. Не дивлячись на відсутність чіткої ідеологічної платформи (мешап гарчання «обема блядь» та стогону «раааасія» такою не є) і суспільної мобілізації, що активується на її базі, все ж таки є щось, що змушує нас постійно вдаватися до подібних порівнянь. Сказано вірно: це маркер історичного зла, який ми використовуємо для посилення нашого засудження. Але це не єдиний фактор. Так, кремль не продукує сенсів, в які вірить сам. Проте навіть в розмитій декларації руського міра ми бачимо абстракцію великої ідеї, що блукає навколо рядків: «нове майбутнє — в новому минулому». Саме ця ідея була серцем реального фашизму (тоталітарна ідеологія більшовизму, наприклад, формулює свою наріжну тезу інакше). Історичний ресентимент вимагає визначення як політична концепція. За відсутності такого - ми завжди будемо шукати зігу римський салют.P.S. В автора публікації продовження в коментарях.