Fuente
ASkalone (Андрій Сухецький) | Сходив я значить сьогодні в кіно на фільм «Майкл». Мені, як великому ш...
711 Vistas/Alcance
2026-04-23 19:14
Mensaje №5569
Сходив я значить сьогодні в кіно на фільм «Майкл». Мені, як великому шанувальнику творчості Майкла Джексона сподобався фільм, і я звісно, рекомендуватиму його до перегляду. Джаафар Джексон, племінник Майкла, який і виконує його роль, впорався з завданням настільки, наскільки це можливо - рухи класні, гра теж, візуальна схожість в деяких моментах просто захмарна. І загалом, підбір касту - топ! Загалом же, фільм дуже поверхневий, я думаю для загального глядача, який незнайомий з історією Майкла було б непогано деякі речі пояснити і прояснити - що, як і чому, заодно розвіявши купу негативних стереотипів, хоча це теж намагались точково зробити.Є звісно відчуття незавершеності історії, яка мала б перерости в сіквел, щоб розділити шлях Майкла на ці дві частини, але я в цьому сумніваюсь.Також з негативу - все що повʼязано з компʼютерною графікою. Аж надто воно не фонтан виглядало. Подивитесь - зрозумієте, про що я.Коротше для мене фільм на 7/10, це було дуже тепло, дуже класно, з гарною кількістю шикарної музики і теплих спогадів з дитинства!