Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ASkalone (Андрій Сухецький)
Añadido 14 jul. 2024

ASkalone (Андрій Сухецький)

@askaloneo
Número de suscriptores: 1 065
Fotos: 2,260
Videos: 424
Enlaces: 1,260
Descripción:
✌️ Всім привіт, мене звати Андрій Сухецький, я коментатор CS на Мейнкасті, а також біатлону та інших видів спорту на Суспільному. Чат: t.me/askalonechat 🎤Тут будуть анонси моєї роботи, думки про КС, біатлон, Формулу-1 та не тільки.
Fuente

ASkalone (Андрій Сухецький) | Ну що ж, вже і додому приїхав, і за відрядження відзвітував і бомбьожк...

Logotipo de la comunidad de telegram - ASkalone (Андрій Сухецький) ASkalone (Андрій Сухецький) @askaloneo
616 Vistas/Alcance 2026-02-26 10:05 Mensaje №5310
Ну що ж, вже і додому приїхав, і за відрядження відзвітував і бомбьожку одразу ж застав. Можна й підбити підсумки, що ж з тієї вашої Зимової Олімпіади вийшло. Якщо коротко - я уявляв собі це дещо інакше. Але гріх жалітись.🎙Спочатку ❄️Зимові Олімпійські ігри - 2026 у Мілані і Кортіні дʼАпмеццо я коментував. 🥌Більше всього було трансляцій з керлінгу - 11 ефірів тривалістю ~ 23 години. Керлінг я для себе відкрив з нуля і не можу розмірковувати наскільки впорався з даним викликом, адже відгуки чув різні. Але турнір змішаних дуетів мені точно зайшов більше, ніж класичні. І програш Британії у півфіналі в статусі головних фаворитів шведському дуету - найкращий матч, який коментував.⛷️Далі - лижні перегони. Тут я коментував все, крім марафонів, що в сумі дало 10 ефірів тривалістю близько 14 годин. Тут ви і так все знаєте, але окремо хочеться відзначити, що більшість ефірів я коментував з Олексієм Красовським, який брав участь на трьох попередніх Зимових Олімпіадах. І як на мене, було непогано, особливо останні ефіри, коли Олексій вже призвичаївся.⛷️В біатлоні на цих іграх в мене було 3 ефіри на 4 з лишком години. Мало бути 2, але в Андрія Столярчука не встиг завершитись хокей перед чоловічою естафетою. Ну, тепер ніби нема змагань з біатлону, які б я хоч раз не коментував, більше сказати і нема чого. Єдине, що лишилось - випустити підсумкового «Нестріляючого лижника», щоб закрити ці змагання, хоч на відміну від попередніх випусків це вже буде не надто оперативно.⛷️Ну і лижне двоборство. Тут 2 трансляції в рамках одного дня де власне були стрибки, а потім переслідування. Тут нічого особливого, Йенс Офтебро молодець.🇮🇹Потім настав час на Олімпійських іграх попрацювати з місця подій і вперше в житті побачити на власні очі шо воно таке. Принагідно - дякую тим, хто зробив це можливим.⛷️Мені вдалось потрапити на два заключні змагальні дні в лижних перегонах - і передати те, наскільки в мене воно все сяяло в очах тупо неможливо. Втілити мрію і поспілкуватися з 🇳🇴🥇Клебо після 6/6 золотих нагород, забути йому питання, також взяти коментарі в Амундсена, Нінгета, Іверсена, Ебби Андерсон, Хайді Венг, побачити Джессі Діггінс, Даріо Колонью, Терезу Йохауг - космос. Спілкуватись з іноземними журналістами, щоб передавати інфу в трансляцію для пана Віталія Волочая. Це все дуже круто і подарувало купу позитивних емоцій. І це все під альпійським сонечком у мальовничих горах Валь ді Фіємме.В плані іншої роботи - я не встиг нічо поняти. Не встиг вкотитись - вже і додому їхати треба. Тому були певні нюанси і відчуття певної неповноцінності роботи. Попри це - було 5 включень у Олімпійські студії та новини на Суспільному, які намагався зробити якомога інформативніше та цікавіше. 😎Ось така вийшла історія. Далі все по накатаній - завершення сезону в біатлоні, контр-страйк, і сто відсотків щось ще, про що я ще не знаю. Сподіваюсь, далі буде. Дякую і тим, хто тут стежить, ми в якусь мить тут з вами пробили 1000 підписників, зробили це і в інстаграмі, в чому велика заслуга песа Назгула! А найголовніше дякую - захисникам і захисницям, які нас боронять. Без них - нічого б цього не було. Grazie mille!#олімпіада