Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Артем Бородатюк
Añadido 14 jul. 2024

Артем Бородатюк

@artemborodatiuk
Número de suscriptores: 25 549
Fotos: 890
Videos: 47
Enlaces: 631
Descripción:
Засновник групи компаній FRACTAL. Пишу про бізнес і те, що мене надихає та змінює світ. III > I 🇺🇦 https://linktr.ee/artemborodatiuk
Fuente

Артем Бородатюк | Реалізував давню мікромрію — нарешті відіграв свій перший DJ-сет.У шко...

Logotipo de la comunidad de telegram - Артем Бородатюк Артем Бородатюк @artemborodatiuk
4 100 Vistas/Alcance 2025-05-19 07:37 Mensaje №1033
🎶 Реалізував давню мікромрію — нарешті відіграв свій перший DJ-сет.У школі я мав правило: спершу робота — потім розваги, хоча всі друзі робили навпаки (спершу гуляли, а потім бралися за домашку). Тож коли я виходив у двір, це був уже пізній вечір, і майже всі йшли додому :) Такий собі «розсинхрон».Але я просто не міг спокійно відпочивати, не знаючи, скільки часу піде на завдання і чи встигну все зробити. Тому мені завжди було важливо спершу завершити справи — і тільки потім дозволяти собі відпочинок. Цей принцип лишився зі мною й у дорослому житті. Саме тому багато мікромрій я реалізовую лише зараз — коли «домашка зроблена». Вдалося більш-менш налагодити роботу Netpeak Group і забезпечити її стабільний розвиток навіть без моєї постійної участі. І тепер я можу дозволити собі щось більше, ніж лише роботу.Звідси — перша поїздка кататись на борді, перші треки, перша платівка. А тепер — і ще одна ціль підкорена: виступ з власним DJ-сетом. І не в межах Ice Trash Party, які ми успішно організовували після одеських конференцій, а з музикою, яку я дійсно сам би хотів чути на вечірках.Дякую Ромі Кримському — фаундеру школи Closer Connection — за те, що не просто навчив мене грати, а й підготував до всіх можливих форс-мажорів. І вони, власне, й трапилися 😅Тричі переставали зчитуватись файли з флешки. Лінк між сидюками взагалі не працював. Кілька разів флешка просто не завантажувала треки, які я планував ставити. Словом — весело отримати всю цю купу проблем на першому DJ-виступі :)Але, здається, ніхто нічого не помітив. Судячи з фідбеків — усе пройшло круто. Не так круто, як я ще зроблю (без усіх цих технічних приколів), але вже так, щоб почути: «це було супер». Грав музику, як і мріяв колись — насичену, заряджену, енергійну, драйвову. Здається, я знайшов свій стиль.Дякую всім, хто прийшов попри дощ і холод. Хто б міг подумати, що 10 травня може бути так холодно :) Коротше, багато чого було проти мого DJ-дебюту — але він стався :) Дякую за всі теплі слова, фідбеки і просто за те, що були поруч. Це неймовірно цінно. Багато хто питав, коли буде наступний сет. Не знаю. Але точно знаю одне: це був лише перший виступ. І точно — не останній.А поки — хочу запам’ятати цей момент. Тож залишаю цей допис собі на пам’ять. Ура! 🎶follow: Instagram • Facebook • TikTok • Threads